, Newsy Samsung Telefony Tizen

Tak wygląda smartfon z Samsung Tizen

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.infolotnicze.pl Fw 190

  Wlasnie przyznales mi racje kolego. Gadasz jak wszyscy! O jakim rozwoju mowisz? Co to za sztuka walnac niezoptymalizowany kod ktory do dzialania potrzebuje 4 rdzeni? Sztuka jest napisac taki kod by dzialal dobrze na slabszych sprzetach. Zamiast bronic googla spojrz prawdzie w oczy. Dla nich wazne jest bys wydal kase na nowy sprzet wiec za pol roku bedzie kolejny android i znowu podbitka wymagan. Powiedz mi jak to jest ze zwykly gowniany system potrzebuje tyle pary by dzialac? na Boga to jest telefon. Nokia N900 ma procesor 600mhz oraz 256 ram- to tak na marginesie. A na koniec dodam, ze nie wiem o jakim wspariu mowisz. Proponuje przesledzic wsparcie dla N900 a potem o tym pisac. Kazdy lubi to co chce. Ja nie lubie reklam, sledzenia i innych cyrkow. Dosc ze na kompie google sledzi wszystko.

 • biscuit

  Widać nie widziałeś ICS na urządzeniu z dwurdzeniowym procesorem, skoro uważasz, że na N900 chodzi idealnie. 4.0 można odpalić nawet na pierwszym telefonie z Androidem, HTC G1.
  Dopiero na Galaxy NEXUS można odczuć tą płynność i żadne inne urządzenie Ci jej nie zapewni.
  Tylko proszę, nie podawaj SGS2 jako przykład telefonu z ICS, bo to żal i rozpacz, a nie Android 4.0.
  Osobiście nie jestem przeciwnikiem wielordzeniowych urządzeń, postęp musi iść naprzód, a nie zatrzymać się na 1GHz i 512 RAM. Co do pamięci RAM to im więcej tym lepiej, moim zdaniem zbliżający się LG z 2GB jest urządzeniem naprawdę godnym uwagi, ponieważ zwykle przy instalacji nowszego systemu brakuje nam nie wydajności procesora, ale pamięci systemowej. Dlatego będę murem stał za wszelkimi urządzeniami, oferującymi coraz to większą ilość RAM – jest to bowiem sprzęt naprawdę przyszłościowy. Teoretycznie Nokia N900 w momencie premiery też oferowała sporą ilość pamięci RAM i to zapewniło jej długie wsparcie.

 • https://www.infolotnicze.pl Fw 190

  Zastanawiam się kiedy wreszcie ludzie zmądrzeją i otworzą oczy. Nie jest ważne ile aplikacji do puszczania bąków oferuje system tylko co on ma pod przysłowiową maską. Tizen ma być systemem otwartym co znaczy, że każdy będzie mógł zrobić co będzie chciał bez rootowania, hakowania, dłubania, grzebania cudowania i co tam kto chce. Jakoś na N900 nie potrzebuję 500 aplikacji, procesora 4 rdzeniowego i najlepiej 2GB ramu by wszystko ogarnąć. Oczywiście- z marketingowego pkt widzenia hasło że my mamy 4 rdzenie a wy 2 to my jesteśmy lepis jest ok. Tylko i My i wy operują na ICS więc czym się różnią i jak się to przekłada na benefity dla użytkownika końcowego? Poza tym co to za system, w który trzeba pakować procesory lepsze jak w laptopach? Zauważyłem, że Redaktorzy Gsmmaniaka właśnie idą tą drogą- bo ten to ma 4 a tamten 15 rdzenia i 153GB ramu i wymiata… na tym samym ICS, który działa sprawnie na o połowe słabszym systemie i oferuje dokładnie to samo.

 • pawlakpl

  Tizen wspiera aplikacje z bady, a więc nie będzie to tylko 100 aplikacji 😉 Poza tym, system Tizen jest wspierany nie tylko przez Samsung’a a również przez m.in. Intela i Hauwei a więc można spodziewać się trochę więcej słuchawek i nie tylko od Samsunga 😉
  Pozdrawiam

 • biscuit

  Lekko zmodyfikowany Bada OS, z minimalną ilością aplikacji.
  Już to widzę, jak ludzie rzucą się na słuchawki po 500 dolarów, na które jest najwyżej 100 aplikacji…


reklama