, Newsy Realme Telefony

Do Polski wejdzie nowa marka smartfonów. Mam dobrą i złą wiadomość

Realme 1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jhggh

  Niejestem kozak tylko normalnie myślący człowiek który nieda się frajerować i nieprzepłacam za coś co nie jest tyle warte dajesz się okradać i wykorzystać na każdym kroku twoja rzecz ja będę przepłacać bo pięciu cwaniaków dystrybutorów chcę zarobić bo są biedni i nieszczęśliwi a ja będę płacił 2000zł w umowie na dwa lata mam w nosie taki biznes i umowy mam na kartę i mam spokój wolę być niezależny a nieiwiązany na złodziejskich umowach ile skarb traci na takich cwaniakach dystrybutorach bo każdy chce zarobić mam problem co do wsi czujesz się wielce miastowy i tak z wioski pochodzisz albo twój ojciec czy matka lub dziadek lub pradziadek prawdziwych miastowych z rodowodem rodzinnym można na palcach policzyć,a ty niestety się do nich niezaliczasz nie masz rodu szlacheckiego co najwyżej biednej szlachty z wioski pozdrawiam.

 • Gunwo

  Masz oficjalna Europejska dystrybucję z darmowa wysyłka do PL, na Amazonie też są z normalna gwarancja a nie gownem które oferują polskie sklepy.

 • cyc997

  Weź sobie wszystko co mi państwo oferuje – służbę zdrowia, emeryturę, edukację itd a w zamian nie będę płacić podatków. Wszyscy będziemy szczęśliwi 😁

  • Játomí

   Jaj zachorujesz, to pogadasz innym głosem.

   • cyc997

    Dlaczego? Ludzie myślą że jak nie będzie państwowej służby zdrowia to wszyscy pomrzemy? Nie. Ta służba zdrowia kosztuje mnie krocie, za te same pieniądze dostanę dużo lepszy standard w prywatnej klinice.

    • Mariusz Płatek

     Sprawdź, ile kosztuje leczenie nowotworu w Luxmedzie.

     • cyc997

      Myślisz że na NFZ jest taniej? Myślisz że składki na NFZ są niskie? To chyba nigdy nie żyłeś w kraju z prywatną służbą zdrowia. Też oczywiście musisz płacić co miesiąc za ubezpieczenie, bo inaczej jak zachorujesz to możesz się właśnie zdziwić rachunkiem. Jednak jest jedna zasadnicza różnica – płacisz to wymagasz, a jak Ci nie pasuje to możesz zmienić ubezpieczyciela i/lub klinikę.

     • Mariusz Płatek

      Na szczęście, nie żyję w kraju z prywatną służbą zdrowia.
      Ale ty możesz spróbować. Jednego kuca mniej.

      „Amerykańska ochrona zdrowia najdroższa na świecie”

      „USA wydają także więcej na koszty administracyjne. Inne kraje wydają od 1 proc. do 3 proc. na zarządzanie swoimi planami zdrowotnymi. Tymczasem w USA koszty administracyjne wynoszą 8 proc. całkowitych wydatków na opiekę zdrowotną.”

      „Wysokie koszty nie przekładają się na wyniki”

      „W tym samym czasie Ameryka miała najgorsze wyniki zdrowotne w swojej populacji. USA zajęły ostatnie miejsce pod względem średniej długości życia. Miały też najwyższy wskaźnik zgonów matek (prawie trzykrotnie wyższy niż w Wielkiej Brytanii) oraz większą liczbę zgonów niemowląt niż w jakimkolwiek innym kraju oraz wysoki odsetek niemowląt o niskiej masie urodzeniowej.”

      https://www….ie-badania

      https://www….s-salaries

    • Játomí

     Nie prawda. Na pierwszy lepszy zabieg trzeba od razu wyłożyć kilka tysięcy. Jeszcze rehabilitacja, leki, wizyty.
     Żyjecie w baśni nafukanej przez jakiegoś desperata neolibku nie wiedząc, że nie mając pieniędzy, dużych pieniędzy, zjadłaby was grypa.

     • cyc997

      Taaa yhy, jakoś żyłem w kraju bez państwowej służby zdrowia i nic o czym piszesz nie miało miejsca. Przedstawiałem nr ubezpieczenia i tyle, ubezpieczenie wykupujesz na taką kwotę lub zakres jaki uznasz za stosowny. Wyjedź, zobacz i dopiero się wypowiadaj

     • Játomí

      Proszę Cię.
      Ubezpieczenie na zakres jaki uznasz stosowny i nagle łapie Cię coś poza zakresem i zonk.

     • cyc997

      Owszem może tak być, Ty decydujesz o sobie i ponosisz tego konsekwencje.

 • Jhggh

  Niepotrzeba mi drogich Polskich dystrybutorów by kupić dobrego taniego smartfona.

  • Kaido

   A skąd najlepiej kupować chińskie fony zza granicy?

 • Kerto

  NTT, czyli ta firma, w której kupując w czarny piątek 2019 klienci sami mieli wiedzieć jaka cena One Plusa jest właściwa. No, no to będą hece! https://uplo…1039d6.jpg

  • Játomí

   Błąd popełniło NTT, więc to pismo zalatuje wyłudzaniem pieniędzy od klientów.


reklama