, Newsy Telefony

EMUI 10 dostępne w Polsce dla czterech ważnych smartfonów Honor!

EMUI 10 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maciek Gajver

  Nie rozumiem dlaczego Honor Play został olany. Przecież tam jest Kirin 970.
  Dobrze że ta firma straciła Google bardzo mnie to cieszy, skoro olewaja smartfona
  z mocnym prockiem który spokojnie by nową wersję EMUI uciągnął to kij im w dupe. Taki 710 Kirin dostaje aktualizacje to są jaja.
  Więcej nie kupie tej kupy zwajej Hujałej od tych Komuchów.

  • Brzdyl

   Nie tylko podejście ale i błędy w sofcie. Poza tym usunęli możliwość cofnięcia do androida 8 który był wydajniejszy od 9.

 • MAX deo

  Ja mam Honora 8x. 10-tkę mam już od 20 lutego. Oprucz ciemnych trybów nie zauważyłem większych zmian .Jest zmiana wyświetleń ustawień, no i ulepszone granie, ale ja akurat nie gram .Mówiono że paczka 10-tki będzie miała około5GB. U mnie było 3.65, jeśli dobrze pamietam. Mój numer aktualizacji to 10.0.0.175. Chyba że to jeszcze nie wszystko. A i bateria się pogorszyła, chociaż ładuje tak jak powinno sië ładować

 • CmoQ CmoQ

  Mam Honor 20 aktualizacja do EMUI 10 była dwa tyg temu pozdrawiam

 • Jakub Kamiński

  Ja już mam tyle że w UK. Na View 20.

 • oem

  Jeszcze Magic UI 3.0 nie ma, ale już Huawei robi szum wokół aktualizacji. Marketing Huaweia skutecznie wabi nieświadomych klientów rzekomo sprawnymi aktualizacjami. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Nawet w przypadku flagowców Huawei nie potrafi na bieżąco wydawać poprawek bezpieczeństwa. Nadal wiele egzemplarzy flagowego Mate 20 / Mate 20 Pro stoi na EMUI 9.1 z poprawkami bezpieczeństwa z listopada 2019 (!!!) pomimo, że dystrybucja EMUI 10 rozpoczęła się w zeszłym roku. Z kolei egzemplarze, które otrzymały EMUI 10 nadal stoją na poprawkach bezpieczeństwa z grudnia 2019 (!!!) a mamy już prawie połowę marca! Tymczasem użytkownicy eksflagowych Samsungów S10 od zeszłego tygodnia otrzymują poprawki bezpieczeństwa z marca 2020, a od tego tygodnia marcowe poprawki otrzymują właściciele serii S9. Xiaomi nawet w średniej półce rozsyła poprawki z lutego!

  • Dawid Biszczanik

   EMUI 10? Ło Panie, a ja dalej w średniowieczu na telefonie z 2016 z EMUI 4.0.3 hehe.

  • Krzysztof K

   Posiadam Huaweia p smarta z 2018 roku i wczoraj dostałem styczniowe poprawki bezpieczeństwa.

   • Maciek Gajver

    Zapomnij że 2 letni smartfon dostanie EMUI 10.


reklama