>
Kategorie: Newsy Oppo Wearables

Smartwatch OPPO na grafice. Wygląda jak Apple Watch, ale jest śliczny!

OPPO nie kryje się z wyglądem swojego nachodzącego produktu z nowej gałęzi. Chodzi o pierwszego smartwatcha, który zadebiutuje za kilka dni. Zegarek wygląda olśniewająco i podbije serca klientów.

O inteligentnych zegarkach mówi się coraz więcej, dlatego wielu producentów decyduje się na stworzenie swojego pierwszego smartwatcha – najnowszym przykładem tej strategii jest OPPO i model OPPO Watch.

Zegarek zadebiutuje już 6 marca, dlatego czas podsumować wszystkie znane informacje na jego temat.

OPPO tworzy piękny zegarek

OPPO Watch ma dużą szansę dołączyć do naszego TOP-10 smartwatchów, ponieważ zapowiada się na naprawdę kozacki smartwatch. Jego wygląd przedstawiono na oficjalnej grafice promocyjnej:

Chińczycy zdecydowali się na bardzo elegancką konstrukcję zegarka i postanowili zaryzykować niepochlebne opinie na temat podobieństwa OPPO Watcha do Apple Watcha – zgodność wizualna obu zegarków jest bardzo wyraźna.

Oficjalne zdjęcie ujawniło opcję dzwonienia, a więc smartwatch będzie posiadał dostęp do eSIM – jeżeli OPPO Watch pojawi się w Polsce, z tej funkcji będą mogli skorzystać klienci sieci Orange. Nie wiemy jednak, czy oraz kiedy zegarek może trafić nad Wisłę.

 
Jak prezentuje się konstrukcja zegarka? OPPO zdecydowało się na wodoszczelną obudowę z ekranem OLED, który został pokryty zakrzywionym szkłem. Wygląda to szalenie ciekawie, ale oczywiście przypomina konkurencyjny model Apple.

OPPO może mieć jednak przewagę nad korporacją z Cupertino w kwestii ceny zegarka – pomimo dość dużego ego OPPO smartwatch powinien kosztować znacznie mniej od zegarka z logo nadgryzionego jabłka.

Na pokładzie OPPO Watcha ma się znaleźć moduł EKG, czyli elektrokardiogram informujący o ewentualnych problemach z rytmem serca. Nie zabraknie także trybów sportowych, monitorowania snu i podobnych udogodnień, typowych dla elektronicznych zegarków.

Polecamy:

https://www.gsmmaniak.pl/1582357/jaki-smartwatch-kupic-ranking/

Dawid Bonkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025
  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025
  • Promocje

Jeżeli kupiłeś Samsunga podczas premiery, to możesz zacząć wyrywać sobie włosy. Teraz flagowca kupisz za pół ceny

Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…

20 listopada 2025
  • Promocje

Polska perełka do odebrania w Amazon! To ostatni moment na zgarnięcie hitu

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…

20 listopada 2025