, Newsy Oppo Smartfony

Rywal Mi 10 będzie miał lepszy ekran od Galaxy S20? To jest dopiero bestia!

Fot. Weibo via GSMarena

Fot. Weibo via GSMarena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • chudy34

  Myślę że nawet gdyby było to 12mpx ale z dużo lepsza optyka i większą gabarytowo matryca byłoby lepsze niż milion pińcset sto dziewięćset pikseli.
  Marketing cyfr wkroczył w aparaty i na prawdę nikt się nie zastanawia po co mu te piksele są

 • Bodzio

  Oppo Find X2 będzie miało ekran 1440 x 2560 pikseli ~ 452 ppi przy odświeżaniu 120 Hz.
  Samsung s20 ma ekran 1440 x 3200 piksel, gęstość pikseli 525 ppi. Po aktualizacji oprogramowania przy rozdzielczości 1440 x 3200 będzie również 120 Hz. Niższa rozdzielczość mniejsza gęstość pikseli, Nie sądze żeby ekran Oppo czy innego flagowca, który pojawi się na rynku będzie lepszy od wyświetlaczy Samsunga.

  • chudy34

   A czy cyferki oznaczają coś lepszego? Niestety muszę cię zmartwić bo tak na prawdę w twoim tel wystarczy coś ok full HD abyś komfortowo użytkował tel a i tak na prawdę w HD+ nie można narzekać na wielkość plamki. Istotne jest dopracowanie kolorystyczne a ta w Samsungu moim zdaniem jest na bardzo kiepskim poziomie (cukierki dla mas) a w tej kwestii mimo że oppo bierze matryce Samsunga (poniekąd sam je produkuje na własnych liniach produkcyjnych na licencji samsa) ma dużo lepsze odwzorowanie barw a, już na pewno mniejsza emisję światła niebieskiego. Dodajmy do tego fakt że Samsung albo bardzo nie chce albo nie umie zrobić tel z baterią która wytrzyma 2 lata bez spadku wartości powyżej 5%. Dotąd na 3 Samsungi aż 3 błagały o wymianę baterii po roku natomiast żaden chińczyk no może poza Xiaomi mi takich cudów nie zrobił.


reklama