, HTC Newsy Smartfony

Rośnie liczba niezadowolonych z HTC One X

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • aga

  bez przesady? czyzby Samsung az tak spartaczył swojego Galaxy III że robi antyreklamę konkurencji – żenada! mam one x i jest super – jesli piksele wypadają to tylko w samsungach (patrz: komentarze do galaksy II na stronie komputronik.pl) . Takie kłamliwe recenzje – to wprost niegodziwe!

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

  Ja z kolei polecam lekturę felietonu na temat HTC, w którym wyraźnie zaznaczyłem na początku, że rok temu mało kto wierzył, iż sytuacja w tej firmie ulegnie pogorszeniu – wszyscy rozpływali się nad HTC oraz ich wynikami finansowymi. Teraz wyniki są dużo gorsze i to z czegoś musi wynikać. Dla przykładu: Nokia nie ma problemów dlatego, że uwziął się na nią jakiś serwis (choć Eldar Murtazin regularnie ich chłoszcze 😉 ). Jeżeli ze smartfonami HTC wszystko jest OK, to dlaczego firma oficjalnie przyznaje, że miała kłopoty z lakierem w modelu One S i wymieni uszkodzone smartfony? I po co wypuszczają aktualizację do sprzętu, nad którym tyle czasu pracowali? Czas pokaże, czy HTC zarobi na tej serii i wróci na szczyt – jeśli tak, to czapki z głów. A jeśli nie, to znak, że ich czas przeminął.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon

  @gmmk: zaraz tam gsmManiaK uwziął się 😉 Gdyby tak było, HTC One X nie dostałby od nas najbardziej prestiżowego wyróżnienia „Wybór redaKcji”. Ale z jednym zgodzę się na pewno – piszemy nieobiektywnie i tego nie ukrywamy. Treści na łamach tego serwisu tworzy kilku różnych redaKtorów, z których każdy ma własne przemyślenia i indywidualne podejście do tematu. I to chyba zaleta, a nie wada gsmManiaKa, prawda? 😉 Pozdrowienia

 • gmmk

  Coś widzę, że GSMManiak się uwziął na HTC 🙂 Aż mi się już nie chce czytać newsów na tym portalu, bo są straszliwie nieobiektywne, radykalnie stronnicze.

  Dziś wybija dwudziesty dzień z czarnym One S. Nie mam ani najmniejszej kropeczki 😉 A problemy One X jak już zauważyli poprzednicy, wynikają głównie z problemów z oprogramowaniem (które HTC sukcesywnie redukuje, wydając na bieżąco aktualizacje), nie zaś z wykonaniem (wyjątkiem są problemy z ekranem, wynikające zapewne z jakichś sporadycznych błędów produkcyjnych nowego ekranu SLCD2 – HTC szybko reaguje powołując się na ich dewizę związaną z wysoką jakością produktów i natychmiast je wymienia, o co ten krzyk?).

  One X to eksperyment z uwagi na Tegrę i SLCD2. Tak samo One S Ceramic Metal z uwagi na obudowę. Chcieli zrobić coś dobrego, okazało się nie pozbawione wad, ale przecież nie spoczywają na laurach i nie mają Użytkowników głęboko.

  Żegnam 🙂

 • malibu

  321atak będę bardzo zadowolony jak się okaże, że Ty masz rację.Bo to działa tylko na moją korzyść,ponieważ chcę wziąć w Orange tego fona (Play za dużo chce). Nie wiedziałem,że HTC miało takie problemy z HD2 i, że się z nimi szybko uporało!

 • 321atak

  Malibu pytanie jaki procent to liczba modeli awaryjnych. Z htc niestety tak jest. Przeżywałem to już kupując premierowy model HD2. Ta sama histeria. Wszystko nie dopracowane. Wyszło kilka poprawek i po sprawie. Też jestem forumowiczem w forum.android.com i nie demonizujmy problemu One x. Po ostatniej poprawce kilku narzekaczy ucichło. Za miesiąc będzie ok, a za rok ONE X będzie kultowy jak HD2. Bo jak nie, to macie rację, to będzie koniec HTC.

  ALEX ja przeskoczylem na One x właśnie z NOTE. Taka ciekawostką; Note grzał się na wymagających aplikacjach bardziej niż One x. A o jakości wykonania SGN to już nie wspomnę. Ramka srebrna porysowala mi się w etui. Taki to był plastik fantastik.

 • malibu

  @321atak
  Posłuchaj, zaklinanie rzeczywistości nic nie da! Problem istnieje.Użytkownicy HTC One X opisują kłopoty jakie z nim mają na forum android.com.pl . Nie przeczę, że istnieją dobrze funkcjonujące modele słuchawki! Pytanie brzmi: jaki % jest nieawaryjny? Bo jeżeli co druga lub co trzecia słuchawka ma usterki to trzeba zamknąć linię produkcyjną i stworzyć nowy na serio poprawiony prototyp telefonu! Przetestować i dopiero wtedy wdrożyć produkcję. Oczywiście z baterią 3300 mAh! Motorola Razr MAXX ma taką baterię i grubość 9 mm. HTC One X ma grubość 8,9 mm i baterię 1800 mAh.Why?

 • Grzegorz

  Jestem posiadaczem One X od dnia premiery i nie potwierdzam żadnych „rewelacji” na temat wad telefonu. Jestem z niego bardzo zadowolony.

 • Alex

  hahaha i to jest sprzęt za który trzeba zapłacić 2600 zł. Masakra jakaś. Jednak ciesze się że mój Galaxy Note jest plastikowy i nawet po godzinie grania w grę żadnych smrodów nie wydziela ani nic się z nim nie dzieje. A do lakieru to już w ogóle nie mam nic do zarzucenia. Jedynie co to spasowanie elementów mogło by być trochę lepsze. Ale widząc problemy One X i One S to się cieszę że ich nie kupiłem:)

 • 321atak

  Nie no to już przesada. Dajcie sobie spokuj z tą nagonką. Sprzęt po ostatniej aktualizacji od HTC działa jak naura chciała. Niech autor artykułu prześledzi fora i opinię użytkowników, a nie ploty. Niema jak nakręcać sprezyne w dniu premiery konkurencyjnego galaxy III.


reklama