, Newsy Pozostali

Oto wodoszczelny smartfon (a tak naprawdę przycisk do papieru) tylko za trzy stówki!

Fot. Oukitel

Fot. Oukitel

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dragon84

  Ja wczoraj kupiłem za 500 zł lg g7 fit używany ale w tej cenie opłaca się. Smartfon ma świetny wyświetlacz multimedia głośnik certyfikaty wodoodporności i militarny. Kiepska jest bateria a żeby znaleźć ciemny motyw dla całego smartfona trzeba dobrze poszukać. Mimo wszystko warto dorzucić te 200 zł więcej by mieć dobry smartfon a nie kupować taki złom.

 • Pawel H

  „Problem polega na tym, że komu potrzebny telefon z wolnym internetem, który najprawdopodobniej będzie działał tak słabo”

  Bo wszyscy potrzebują LTE a 3G jest taki powolny….

 • Mistrzu

  Na tylnej ściance 8 MP + 2 MP czyli do wyboru do koloru. Możemy zrobić zdjęcie złe lub jeszcze gorsze^^ Po kij tam ten drugi obiektyw?

 • Szuetam

  Bez przesady, ktoś kto piszę takie artykuły szkolił się zapewne w Gimbusach. Dzieci, nie pamiętacie jak to było, jak było pamięci dużo poniżej 1GB. Trzeba było apki usuwać żeby coś innego się zmieściło. Rozumiem, teraz już w przedszkolu dzieci mają dobre flagowce. Nie przekreślajmy od razu od tak, po co taki artykuł pisać? a może są ludzie którzy wolą sobie kupić taki tel a nie od razu jakąś używkę za 2k zł.

  • Zbyszek

   Wtedy soft był dopasowany do takiego HW. Dzisiaj już nie jest. Gier, które mieszczę się na 3 dyskietkach też już na swojego PC nie kupisz.


reklama