, Longform Xiaomi

iPhone: działa płynnie po 3 latach, gdy Androidy lagują. Xiaomi: „potrzymaj mi piwo!”

Xiaomi Mi 6 / fot. gsmManiaK

Xiaomi Mi 6 / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • The Truth

  Ale, że jak… że niby Mi 6 dostał w końcu Androida 10?

  Dostaje ostatnie security updates?

  To, że telefon po prostu działa, nie znaczy zbyt wiele. W Internecie czyha coraz więcej zagrożeń i ważne jest, by mieć wszystkie luki załatane, inaczej ktoś nam może dziecko przez kemerkę-nianę podglądać i podsłuchiwać ; )

  A że działa to nawet i mój kalkulator sprzed 30 lat, a czy jest tak dobry jak iPhone? Wątpię.

 • Konrad Uroda-Darłak

  Mało cenny Twój czas, skoro masz czas na bezowocne przepychanki 🙂 Daj konkrety poparte własnymi doświadczeniami, a nie zrzuty znalezione w losowych miejscach w sieci.

  • michau

   Co tu jest do wyjaśniania? Milion bezużytecznych szpiegujących aplikacji na start. Reklamy google tych aplikacjach. Ubijanie aplikacji w tle … To są.moje doświadczenia ze sprzętem Xiaomi.

 • Konrad konrad

  Posiadam Xiaomi mi 6 ceramic edition i jestem z niego bardzo zadowolony. Z wydajnością goni nawet tegoroczne modele. Z chęcią zobaczyłbym jego recenzje w 2020 roku 🙂

 • Konrad Uroda-Darłak

  Być może, choć mógłbyś się bardziej z wysilić, zamiast po prostu odbijać piłeczkę 🙂

 • Filip Olszewski

  mam kilka xiaomi od 5 lat , jak do tej pory żadnego problemu z niczym, aktul. systemu w redmi note 5 i 5plus, w mix2 , ani jednej zawiechy, nigdy, wersje global i eu, powtarzasz bajki zdesperowanych sprzedawców apla

 • Filip Olszewski

  W Xiaomi są aktualizacje co tydzień czy dwa ,różnie, nie wiesz, nie znasz się to nie pisz głupot
  eksperci hi,hi,hi, i kolacja wyleciała tak się uśmiałem,
  chyba z apla albo z pudelka, miui to taka lepsza wersja nokii z jej najlepszych lat, wszystko intuicyjne bez kretynizmów

 • Ja2

  No to dawaj obiektywne argumenty czemu to jeden z najgorszych?
  Btw czym różni się android one na moto.od androida one u xiaomi

 • Ja2

  Ciekawe…na moim 9t pro apki giną po krótkim czasie nieużywania.
  Na note 9 było podobnie, ale mimo eszyswws nieco lepiej.
  Co do cepa, to implementacja exynosa z note9 to porażka

 • fax

  #xiaomilepsze

 • Antoni Bednarski

  Mój a1 też sprawuje się dobrze,jest nawet nawet szybki nic nie zamula normalnie telefon jeszcze rok dwa będę miał. W porównaniu do lg k10 m250 to a1 zdecydowanie wygrywa pod każdym względem.

 • arty

  Huawei p10. Muli okropnie, bateria pada już po 10h, system nie jest w stanie utrzymać więcej niż dwóch aplikacji na raz i ubija pozostałe. Najśmieszniejsze jest jak słucham Spotify, nagle wyciągam telefon i robię zdjęcie i niespodzianka, system ubija Spotify 😉
  Oczywiście Huawei nie zezwala na odblokowanie bootloadera i jestem uwięziony albo zmienię telefon bo przecież p30 sam się nie sprzeda.

  • May Czos

   Ja mam P10 i po aktualizacji do Androida Pie działa lepiej niż po wyjęciu z pudełka. Gorzej z baterią, ale to aktualizacja wprowadziła jakiś energochłonny proces w tle – po uruchomieniu oszczędzania baterii znowu mam 5h na ekranie.

 • Bugajek

  No ale powiem Wam, ze taki LG G6 to już padaka. Niby 4GB ram procek nie pamietam dokładnie co on tam miał ale jakiś exflagowy a po aktualizacji do androida 9 to dno.

  Często się zacina i działa jak jakiś niskopolkowiec.

  Chodzi mi o to ze tu nie tyle podzespoły co tez optymalizacja oprogramowania. Zgodzić się muszę z Tym ze Xiaomi naprawdę dobrze sobie radzą i pod tym względem dogoniły ajfony.

  I żeby nie było. Korzystam jednocześnie z Apple jak i androidów. Po prostu nie ma telefonu idealnego i w każdym czegoś brakuje. A androidy teraz nie maja się czego wstydzić. To są naprawdę dobre telefony.


reklama