, Longform Motorola Samsung Smartfony

Moto Razr i Z Flip wcale mnie nie jarają. Już wiem, dlaczego tak jest [felieton ManiaKa]

Motorola RAZR / fot. gsmManiaK.pl

Motorola RAZR / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gloom666

  Jak dla mnie wytrzymałość ekranu w Foldzie, Flipie i innych składakach dyskwalifikuje je na starcie. Nie zależy mi czy to będzie szkło, plastik czy jakiś kosmiczny materiał z gwiezdnego pyłu – dopóki te ekrany można zarysować paznokciem to szkoda sobie głowę zawracać.

 • Jan Kowalski

  Odpowiem na pytanie – Bo Cię stać.
  Reszta to dywagacje wiejskiego listonosza nad tym, czy opłaca się wydawać 80 tysięcy na motocykl skoro w 2015 kupił rower na bazarku od sprzedawcy cebuli i też można powiedzieć, że się przemieszcza jednośladem.

 • Preza

  Kupię telefon z klapka, bo lubię duże ekrany, a w takim przypadku mozna miec wielki po rozłozeniu. Kupię. Jak juz się firmy „nauczą w zginane ekrany”.

 • Ogau

  ” Nie ma czegoś takiego, jak zginane szkło” a pod spodem link do artykułu o zginanym szkle. Kiedyś nie było też półprzewodników polimerowych, a są. Po to istnieją działy R&D, żeby napędzać postęp i gadanie, że nie ma szans na zginane szkło jest głupie. Oczywiście, że musi być zachowany kompromis między plastycznością, a twardością, ale w definicji szkła nie ma fragmentu „twardy i kruchy”.


reklama