, Newsy OnePlus Telefony

OnePlus najwyraźniej chce, żebyś wyhodował sobie łopaty zamiast dłoni

fot. IceUniverse / OnePlus

fot. IceUniverse / OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Sh4Gan

  Dane statystyczne nie są szpiegowaniem dopóki po zebraniu tych wszystkich danych nie można ich powiązać z określoną osobą. Dlatego np. przechowywanie historii przeglądania nawet w celach statystycznych jest już szpiegostwem… w przypadku danych które określają częstotliwość korzystania z funkcji przez użytkowników szpiegostwem nazwać już nie można… jedne co po tych danych mogą określić to fakt że są to posiadacze ich telefonów.

 • Joanna

  To naprawdę smutna wiadomość dla tych wszystkich pięciu użytkowników tego tak zwanego trybu jedno ręcznego. Cała reszta użytkowników już nigdy więcej nie włączy przypadkiem tego trybu nie wiedząc w jaki sposób miałby być przydatny, komu i do czego.

 • Sh4Gan

  O tym czy firma pobiera dane statystyczne jest decyzją użytkownika i nie ma mowy o żadnym szpiegowaniu. Jeśli chcemy pozywać jakieś firmy o szpiegostwo bez pozwolenia to Google i Facebook tutaj króluje 🙂

 • Alik

  Nigdy nie zrozumieniem trybu jednej ręki i narzekania, że telefonu nie da się obsłużyć jedną ręką. Przecież 99,9% ludzi ma dwie ręce, więc o co to halo.

 • Marekmc Elo

  Zawsze trzymam telefon w jednej ręce a druga pisze i nigdy kciukiem

 • 7ThRonin

  Nigdy w żadnym telefonie nie używałem tej funkcji. Obecnie używam OnePlus 7 Pro i nawet nie wiem gdzie się ją wyłączało….

  • Sh4Gan

   Również nigdy nie skorzystałem z tej funkcji na swoim 7 Pro… Ale tylko po co ten cały artykuł skoro w pierwszej części autor deklaruje brak zrozumienia dla usunięcia owej funkcji w mało przyjaznej formie… A później wspomina o tym że to community jest brane przez oneplusa pod uwagę. No sorry oneplus z pewnością dysponuje danymi użytkowników w sprawie użyteczności funkcji… Nie oczywiście najlepiej być Samsungiem który w swoim oprogramowaniu wciska tysiące funkcji z których praktycznie nikt nie korzysta. Za duży ekran ? To nie szuka się funkcji „dla jednej ręki” a sięga po mniejszy telefon. Proste

 • littleBREAD

  Swojego OnePlusa 5 uważam za najlepszy telefon jaki miałem, ale wiem, że następny telefon będzie innej marki. Wszytsko przez to jak wielkie patelnie OP zaczęło wypuszczać. Kupiłem OP7T i po połowie dnia był on już spakowany i w drodze powrotnej do sklepu. Nie rozumiem jak można korzystać z tak dużych telefonów. Owszem, treści konsumuje się na takim ekranie cudownie, ale zwykle używanie przyprawia o ból głowy.

  • Marekmc Elo

   Nie rozumiem jak można uzyskać małych telefonów?Telefon musi mieć 6.5 cala

  • Tomek

   Bez przesady… mam 7T i P30 Pro nie posiadając wcale dużych dłoni i da się – chociaż z Pro już bym chyba nie zaryzykował :). Oczywiście mniejszy byłby zapewne wygodniejszy, ale… duży ekran do oglądania/czytania treści to już zaleta.

 • KK73

  Mimo, że z OnePlus mi kompletnie nie po drodze. Uważam, że ostatnio jest mocno przereklamowany to jednak czepianie się go za duży ekran jest absurdem. Nie wiem jak inni ale ja praktycznie nigdy nie użyłem trybu jednej ręki. Zwyczajnie jest mi zbędny. W czasie testów każdy duży smartfon używam normalnie mimo, że mam drobne dłonie. Zresztą jako mój najważniejszynsmartfon, właśnie dla wygody wybrałem Nota 10 a nie 10+.

 • Mojzesz

  Pytanie gsmdzbaniaku. Czy w ogóle trzymałeś duży telefon w dłoni? Skoro robią duże ekrany to nie po to, by ludzie się srali, że nie mogą obsłużyć jedną ręką. Masz z tym problem to kupujesz mniejszy telefon. Chyba jak widzisz w specyfikacji albo w sklepie, że ekran jest cholernie wielki – za duży dla Twojej dłoni to go nie kupujesz. To może ogromne telewizory powinny mieć tryb jednego oka, żeby ludzie, którzy siedzą bliżej ekranu mogli sobie oglądać całą treść? Imbecyle jak zwykle przesadzają z tymi wpisami. Łopatą to powinien ktoś przypierdzielić autorowi. Xperia Z Ultra miała wielki ekran jak na tamte czasy (6,4 czy 6,44 cala) i do tego „lotniska”. Jakoś nikt nie płakał, że jedną ręką nie może obsłużyć, bo nikt kto chciał obsługiwać ten telefon jedną ręką go nie kupił. Można? Można.

 • kuballa070

  Korzystają wgl z tego ludzie ?

  • Misiek M

   Z czego?

   • Random

    No z trybu jednorecznego naucz się czytać


reklama