, Newsy Samsung Smartfony Telefony

Samsung Focus II pierwszym telefonem z Windows 8?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • biblok

  Może akurat WP wyjdzie Nokii na dobre ale obecnie widać tylko to , że Nokia zmierza do tego iż Microsoft ją przejmie . Szkoda ,bo to jedyna firma produkująca komórki z Europy .

 • kuba

  ale liczy się kasa a nokia płaci za rozwój symbiana albo raczej płaciła, bo i tak tylko jeszcze Nokia używa symbiana i to dzięki nokii ten system jeszcze istnieje. Jak patrze jak rozwija się nokia a raczej cofa w rozwoju to myślę że sam bym lepiej zarządzał tą firmą niż ten pachołek Elop.
  jak pierwszy raz przeczytałem że kładą wszystko na jedną kartę WP7 byłem w szoku. Wiem że ta decyzja była już dawno ale to jest głupie. Jak taka firma która jest tyle lat na rynku robi takie błędy ,jeden człowiek. Nie można tego gościa wywalić jakoś z tego krzesełka??

 • biblok

  @Jakub poniekąd się z Tobą zgadzam . Powinni mieć chociaż dwa systemy jeśli nie potrafią ogarnąć 3 ale to chyba nie taki problem jeśli Symbiana rozwija firma z zewnątrz a nie Nokia . Zresztą jeśli Nokia nie pokaże pierwsza fona z WP 8 i tabletu to , gdzie tu ta niby współpraca z Microsoftem w której Nokia miała być uprzywilejowana . Jeśli będzie tak jak w tych plotkach to Nokia długo nie pociągnie ,bo HTC też chce ponoć wydać szybko smartfony z WP 8 , a do tego wielu producentów ma pokazać tablety z WP8 przy czym Nokia na razie nie istnieje na tym rynku . Coś te plotki o przejęciu działu smartfonów Nokii przez Microsoft są coraz bardziej realne , ale jak dla mnie Microsoft w takim wypadku świata nie zwojuje swoim sprzętem .

 • Jakub

  akurat android i Nokia też nie;d i to powie każdy kto nie jest zakochanym fanem androida alei nie tylko. Nokia powinna się skupić na 3 systemach.
  Z czego jeden system już zabiła, a przy drugim jest w trakcie zabijania mowa tutaj o MeeGo, którego zabili i symbiana którego powoli uśmiercają, i chcą się skupić na WP7/8 chociaż i to im nie wychodzi. Bo skoro niby się skupiają na Wp/7/8 to oni powinni mieć najlepsze fony jeśli chodzi o technologie, a nie oszukujmy się tak nie jest. NP. HTC ma lepsze fony z WP 7 niż Nokia. Chociażby Titan vs. Lumia 800
  i Titan II vs. Lumia 900. Nokia powinna robić po tyle samo urządzeń z symbianem MeeGo i WP7 rocznie. Wszystkie możłiwe możłiwości. Po 3 modele z kazdym system. czyli 9 modeli rocznie. z poziomu low; medium i high. Kto się ze mną zgadza niech się podpisze pode mną swoim komentarzem. Nokia powinna się równać tym trzem systemom. Bo przyszłość to wielosystemowość a nie jeden;/
  I microsoft powinien tworzyć więcej aplikacji. Ciekawe jak będzie wyglądać WP8

 • Arek

  Z szefem Nokii faktycznie jest coś „nie teges”. Przecież każda szanująca się korporacja(szczególnie z takimi długami) nie opiera całej swojej sprzedaży na jednym systemie(Apple to akurat wyjątek, ale oni produkują też inny sprzęt no i raczej nie zamierzają upaść za szybko). To chyba najgorsze z możliwych wyjść. Skoro ludzie chcą androida to powinni produkować androida, wtedy by zarobili, a w międzyczasie wypuszczać WP7. Teraz to faktycznie wygląda, jakby komuś zależało na upadku Nokii.

 • Jakub

  żal samsung w 100% poświęca się androidowi i wszystkie nowości pierwsze ma samsung od androida, ateraz jeszcze odmicrosoftu i co jeszcze niedługo bedziemiał najnowszy sprzęt od iOS jak tak dalej pójdzie. Co robi Nokia w tym momencie się pytam przecież tooni teoretycznie mają najwięcej swpólnego z microsoftem od reszty graczy. To oni powinni wypuścic jako pierwszy smartphone z WP8. Powinni wypuscic taki fon z WP8 że android się schowa powinni, ale i tak wszyscy wiemy że tego nie zrobią Dlaczego?? Bo szef Nokii to jakiś cwaniak z microsoftu który chce aby Nokia upadła ot co;/


reklama