, Android HTC LG Newsy Nokia Play Samsung Smartfony Telefony

HTC One Series w ofercie PLAY – tanio nie będzie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Linek

  olaf
  To HTC jest poważnie jebnięte przy sofcie 1.26 i „tylko trochę” przy 1.27, a na 1.28 śmiga jak rakieta, wyczytałem i wiem.

 • kojojo

  oferta fajna ale cena one X trochę przesadna, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę rynkową

 • willz

  A ja zamierzam sobie niebawem sprawić HTC One V w Play. I cóż, że może nie tani (ok. 450 pln przy abonamencie 75 pln), ale recenzje znośne zbiera i biorąc pod uwagę cenę w detalu i tak się opłaca.
  Pamiętajmy, że Play nadal wychodzi najtaniej w abonamentach „zwykłych” – przez 2 lata te 450 pln mi się spokojnie zwróci na cenach rozmów w porównaniu z Orange 🙂

 • olaf

  Telefon drogi, a problemy z nim poważne! Cytuję: „Wracając jeszcze do wcześniej podanych 53 stopni… mniej więcej wtedy ktoś do mnie zadzwonił, a ja odebrałem. Komfort rozmowy przez tak gorącą słuchawkę (a ekran razem z resztą telefonu też się strasznie nagrzewa) pozostawia wiele do życzenia… bardzo wiele…”
  Wygląda na to,że dużo egzemplarzy HTC One X nie nadaje się do eksploatacji! pytanie tylko jak dużo? Konkurs”Testuj z Orange” (100 osób testuje HTC One X) da odpowiedź na to pytanie. Ale czy Orange i HTC Poland ujawnią wyniki testów? Na razie zakup tego telefonu to gra na loterii.Jednemu się uda , drugiemu nie!

 • olaf

  Zdecydowanie lepszą cenę daje Orange!

 • olaf

  Tanio nie będzie to raz! Czy nie będzie problemów z HTC One X ? To dwa!
  Migotanie ekranu, silne nagrzewanie aparatu, trudności z przewijaniem pulpitów gdy jest animowana tapeta pogody? Jednym słowem: czy HTC One X to telefon bezawaryjny czy nie?


reklama