W sieci krążyła informacja o tym, że Asus pokaże na zbliżających się targach MWC 2020 w Barcelonie nowy model ZenFone 7. Niestety, firma zapowiedziała właśnie wycofanie się z wydarzenia z uwagi na obecną sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem. Ciekawe, który producent będzie następny?
Sytuacja robi się nieciekawa. Na ten moment z targów wycofało się LG . Jest to jednak dopiero początek, gdyż do wspomnianych firm dołącza właśnie Asus, który zdecydował się anulować swoją obecność na tegorocznym święcie technologii mobilnych w Hiszpanii. Oznacza to, że potencjalna premiera ZenFone’a 7 zostanie odłożona w czasie.
Koronawirus nie jest już wyłącznie chińskim problemem. To epidemia o międzynarodowej skali, która do dziś spowodowała więcej ofiar śmiertelnych niż epidemia SARS. Podróżowanie oraz odwiedzanie dużych skupisk ludzkich, szczególnie tych związanych z wydarzeniami międzynarodowymi, jest w pewnym stopniu ryzykowne. Nie oznacza to oczywiście, że powinniśmy się teraz obawiać każdej „wycieczki”. Niemniej, trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka.
Wspomniane ryzyko dostrzegają producenci, którzy planowali swoją obecność na targach MWC 2020 w Barcelonie. LG z obawy o zdrowie pracowników i osób odwiedzających wydarzenie wycofało swój udział w nim. Dziś dowiedzieliśmy się, że do wspomnianych firm dołącza Asus.
Wspomniany producent mógł pokazać na targach najnowszego ZenFone’a 7, a przynajmniej o tym mówiło się od jakiegoś czasu. Niestety, dziś wiemy już, że nie ma na to najmniejszych szans. Fani producenta muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Co ciekawe, firma nie wydała specjalnego komunikatu wyjaśniającego sprawę. Pokuszono się jedynie o niewiele mówiący przekaz:
Biorąc pod uwagę obecną sytuację zespół ASUS EMEA postanowił anulować swój udział w konferencji MWC 2020
https://www.gsmmaniak.pl/1097470/lg-i-zte-mwc-2020-koronawirus/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…