, Artykuły Telefony

Jeżeli odwlekałeś zakup smartfona, w tym roku kupisz go na sto procent

Galaxy S10 Lite / fot. Samsung

Galaxy S10 Lite / fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SecretHope

  pierdololo

 • Gloom666

  Ale co z bateriami? 16gb chyba wpłynie na zużycie baterii, a snapek 865 też podobno lubi prądzik. Kolejna fala telefonów na pół dnia?

 • marian szarf

  Świat oszaleje ze szczęścia !

 • maniman303

  Już to widzę, jak 16 gb ramu odmieni wszechświat, podniecanie się numerkami nic więcej :/. Nikt z tego nie skorzysta, android dobrze ogarnięty spokojnie sobie poradzi „topowo” z 6 czy 8 gb, źle zaimplementowany (najczęściej wraz ze słabą nakładką) to i 16 gb nic nie da. Nikt na ekranie ok 6-7 cala nie będzie montował większych i bardziej złożonych filmów które by potrzebowały takiej pamięci, tym bardziej obrabiał zdjęcia, a tablety na androidzie umarły. Jedyne co wg mnie mogło z innowacji być ciekawe to większa dostępność szybkiej pamięci ROM w telefonach, nie tylko we flagowcach i może ogarnięcie softwareowe aparatów przez producentów, a nie „więcej megapikselów”, „więcej obiektywów” kiedy Pixel 3 i 4 będąc w czołówce fotografii lecą na matrycach z budżetowców czy średniaków.

  • Malkolm

   Aparaty fotograficzne pójdą techniczne do przodu w smartfonach i to jest atut na ten rok.

   • maniman303

    Ot lekka poprawa lub „nowość” w postaci kolejnego oczka z tyłu do którego trzeba odpowiednio dopłacić. Tych atutów pojawia się tyle, że przestajemy je ogarniać, jednoczesny rozwój softu na poziomie przestaje być możliwy i ostatecznie kupujemy produkt wybrakowany. Wyjątkowo na polu aparatów muszę pogratulować Apple i Google za to, że też zależy im na oprogramowaniu i coś robią w tej materii i dobitnym przykładem może być nowy iPhone czy Pixel 4 który nie ma 108 mpx, a cyka fotki lepsze od mi note 10. Poza tym te „lepsze aparaty” rzeczywistą różnicę robią procentowi użytkowników, a tak jak mówiłem ceny rosną, a jak nie chcesz tych atutów to wybierz model z zeszłego roku lub dwóch lat i módl się, żeby dostać jedną dużą aktualizację w przypadku androida lub ludzki czas pracy na baterii w przypadku ios-a.

 • May Czos

  Srutu tutu, pęczek drutu. Szukam dobrej specyfikacji zamkniętej w maksymalnych wymiarach 70x150mm. Takiego czegoś na 100% nikt nie zaoferuje.

  • Micros

   Samsung S10e 142×70 (być może będzie następca w tym roku), nadchodzący Samsung S20 152×68, Huawei P30 149.1 x 71.4 i można by wymieniać

   • May Czos

    S10e i P30 to zeszłoroczne modele, a artykuł jest o tym, że tegoroczne nowości będą miały coś dla każdego. O następcy S10e nie ma ani słowa.

    Powinienem też zmniejszyć wymiary, w P30 nie sięgałem do krawędzi ekranu więc jest za duży do obsługi jedną ręką.

  • michał bukowski

   Iphone 9 , wiem ze nie kazdy przepada za apple.

   • May Czos

    Dokładnie, nie dość że iPhone to do tego stary, a artykuł jest o tym że wśród tegorocznych nowości każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Krzysztof Wichrowski

  skąd ta pewność ???


reklama