, Ciekawostki Google Gry i aplikacje Newsy

YouTube Music i Premium z 20 mln subskrybentów. Radość nie potrwa długo

iMovie

fot. Apple (YouTube)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adrian

  Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale moje doświadczenie ze streamingiem muzyki praktycznie od samego początku związane jest z Google Music. Próbowałem kilka razy Deezer i Spotify, ale zawsze szybko wracałem do Google. W Spotify denerwuje mnie to, że muzyka dobierana jest zbyt jednostajnie. Na początku listy jeszcze jest OK, ale potem wywracają się flaki z nudów. Jakość muzyki też odbiega gdy puszczam przez głośnik Home i aplikacja lubi się wywalać. Google ma najlepsze algorytmy dobierania muzyki w radiach tematycznych i tutaj nie ma nawet co dyskutować. Apple Music lepiej pominę milczeniem, bo ten serwis na Androidzie jest jednym wielkim dnem z biedną biblioteką jazzu, którego słucham najczęściej.

 • Piotr H

  Też sądzę że to nieporozumienie. Osobiście korzystam z Deezera HI-FI i mimo że ta opcja jest prawie dwa razy droższa to otrzymuje muzykę w bezstratnej jakości.
  Mam nadzieję ze nie wpadną na pomysł że na darmowej opcji będzie możliwość oglądania video np. tylko do 420p, a jak będzesz chciał obejrzeć materiał w 1080 lub 4k to cza Będze płacić

 • Adrian

  Dlaczego wątpię? Apple w USA stosuje 6 miesięczne okresy próbne i jakoś nie słyszałem zwątpienia. Druga sprawa, to YT Premium jest usługą rozwojową i zaczyna nabierać kształtu, więc to początek ekspansji.


reklama