, Newsy Samsung Telefony

Dzięki Galaxy S20 już nie będziesz musiał mieć iPhone’a, żeby ktokolwiek chciał obejrzeć Twoje wideo

Fot. Evan Blass

Fot. Evan Blass

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gloom666

  Bardzo dobrze, jak się inspirować, to najlepszymi 😉

 • Ja2

  Ale IDIOTYCZNY tytuł. Gratuluję fantazji.
  Techno-pudelek w akcji. Autorze idź tam (do pudelka)pisać, oni lubią takie wydumane nagłówki i ch…owa treść. Cześć

 • Naar78

  Wiemy również że to będzie pierwsza seria s bez gniazda słuchawkowego mini jack 🙁 samsung nigdzie się nie chwali czy podobnie jak serię note10 eSki zostaną „wykastrowane” z DACa?
  Pamiętamy chyba, że Samsung nie dołączył do swoich flagowcow przejściówki z usb C. Dodatkowo trzeba było zainwestować w specjalny kabelek bo zwykle przejściówki nie działały.
  Wiemy już tyle, aparaty, ceny ,kolory A przecież tyle Osób słucha muzyki z telefonu a tych ostatnio Samsung potraktował dość wysublimowanie…

  • Robert Zabiegała

   To jest porażką. O ile przejściówki z USB c do sony sa rewelacyjne to te do nota to slabizna a przetestowalem chyba wszystko co sie dało kupić. Ta co zaoferował mi samsung za 100 kosztuje w Chinach 17 🙂 tez słabiutko..

 • Andrzej Kosiński

  „zawodowo nagrywasz wideo (Instagram, TikTok,”
  Zawodowo na tiktoka, insta itd? Ktoś chyba używa słowa „zawodowo” tak samo jak iphony słowa „pro”. Czyli żeby zmylić ludzi i wcisnąć im lekkie ulepszenie telefonu i W KOŃCU dogonienie androida w aparatach jako super profesjonalną rzecz.
  Nie żartujmy sobie – iphon nagrywa dobrze, ale samsungi i całą reszta nawet jak robi to ciut gorzej, to robi to tylko minimalnie gorzej, z czego czasami w aparatach wygrywają więc iphony nie są nigdzie z przodu, są po prostu na podium bez wyraźnego zdeklasowania kogokolwiek.

  • Heniek

   nie lubię iphonów ale niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Używałem m.in Iphone xs max, 11 pro max, s10 plus, Note 10+, Mate 20 Pro, P30 pro, Oneplusa 7 pro. Niestety tylko Samsung jest blisko Iphone jeżeli chodzi o video. Cała reszta nie ma startu. Płynność i jakość video w iphone jest absolutnie bezkonkurencyjna.

   • Andrzej Kosiński

    Widziałem setki testów, tysiące opinii, nie licząc fanboyów – reszta jest blisko. Tak iphone ma najlepsze filmy, ale nadal w wielu opiniach i testach przegrywał, wwiększości oczywiście wygrywał, ale tylko w nielicznych stwierdzano że jest to jakaś większa różnica. Z czego stare iphony w ogóle były takie se jeśli chodzi o cokolwiek, dopiero 11 są ok bo są tym czym powinny być X patrzac jaką kasą i iloma modelami obraca apple. Apple to najmniej innowacyjna firma na ziemi, najmniej wydajna i efektywnamając taką kasę i wszystko, a robiąc nic. Ot poprawne produkty które i tak mają tyle błędów że śmiać się chce, ich maci to nadal wysoka jakość i tragiczne projekty.

 • Jarosław Pierzecki

  Pozyjemy zobaczymy

 • poncyljusz

  i juz po tytule wiedziałem….Pudelek Bartnik atakuje 😀


reklama