, Newsy

Xbox Series S zaskoczy nas wydajnością? Pojawiły się pierwsze testy

xbox-one-x-2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adrian

  Ciekawe ile to cudo będzie kosztować? Pewnie 4-5 lat mojego abonamentu na Stadia? Aktualizacja, to zakup kolejnego xbox-a, a ja gram tanio, wszędzie i nawet na byle jakich bieda sprzętach.

  • Tomasz Milewski

   Czyli ciebie ta konsola nie dotyczy. Jak chcesz grać na bele czym to ps5 też będzie 🙂 Taki mały wkręt zeby podsycić fanboystwo 🙂

   • Adrian

    Oczywiście, nie mam szans do takich hardkorowców jak ty, którzy zjedli wszystkie zęby na tych swoich drogich pecetach i xbox-ach 🙂 Wkręt za wkręt, by spotęgować fanboystwo 🙂

  • Marcin360360

   Stadia to ta usługa która ponad miesiąc nie dostaje aktualizacji? Człowieku każde rozwiązanie ma swoich zwolenników ty lubisz coś takiego ktoś inny co innego. Ja tej stadi palcem nie ruszę bo to po prostu dno. Dodajmy do tego że że mnie interesuje tylko gra online i rywalizacja z innymi więc mam najlepszą konsole na rynku Xbox one x oraz społeczność np. jednego kumpla mam dodanego do znajomych 14 lat temu. Ja muszę mieć zgraną ekipę by mi się przyjemnie grało ty grasz tylko singla więc streaming cię zadowala.

   • Adrian

    Stadia teraz dostaje aktualizację co miesiąc i była ona chyba wczoraj lub przedwczoraj. Nie denerwuj się, Stadia nie jest dla ciebie i pozwól innym też cieszyć się graniem. Niekoniecznie musi być ta sama platforma, co twoja. Gry online też są, Destiny 2 i chyba Tom Clancy. Jestem początkującym więc mnie to kompletnie nie interesuje.

  • Jaroszek Poncyk

   „tanio” abo + koszt gier + ew. koszt chromecasta ultra + ew. koszt pada lub całej stadii:)
   Wole kupić konsole i po przejsciu gry sprzedać plyte i kupić kolejną, gra kosztuje mnie wtedy 30-40zł lub nic jak wymieniam w lokalnym sklepie z grami, a nie 60-90$ jak w przypadku stadii.
   Do tego dostępność na poziomie zerowym bo tylko w 14 krajach.
   Lagi sieciowe, input lag, zrzucanie bitratu żeby uciągnąć gierkę w upscalowanej rozdzielczości w 60fpsach.
   W obecnym stanie ta usługa jest świetnym rozwiązaniem jak chcesz pograć na telefonie w pokoju odosobnień, chociaż do tego wole stabilnie działającego steam linka lub w przyszłości xbox game streaming.

   • Adrian

    Wyslalem odpowiedz z linkami i moderacja usunela post.

   • karol zdzich

    Jak bedzie w tym roku Stadia standard to tylko cena gier.


reklama