, Apple Newsy Telefony

Życzę Ci, żebyś uwierzył w siebie tak, jak Apple wierzy w sukces iPhone’a SE 2

fot. TechGarage

fot. TechGarage

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bartosz Niewiadomski

  Gdyby w telefonie o bryle wielkości Iphone SE upchali po prostu większy ekran, zmniejszyli ramki albo ewentualnie wydali odrobinę większy telefon z małymi ramkami to byłoby na co czekać, bo kompaktowych telefonów wielkości ip se jest jak na lekarstwo, niestety to co oni chcą wypuścić wcale kompaktowe nie jest, głownie przez duże ramki i przycisk touch id pod ekranem. to po prostu iphone 8 na sterydach, czyli dla użytkowników ip se nic atraktycjnego (jakoś mając kiedyś wybór miedzy 8 a se, wybrali se).

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Przy cenie 399 dolarów i obecności Touch ID to sukces jest murowany.

 • sudione

  Jak ten telefon odniesie sukces to ja już w ludzkość po prostu nie wierzę. Koszmar.:/

  • Prokafinator😎

   Ludzkość tez w ciebie nie wierzy:) możesz już płakać, bo sprzedaje się coś, czego ty nie chcesz… straszne🤣😂

 • Przemek Piotrowski

  Czekam i zamienię swojego ip7 (kiedy skończy się wsparcie)na tą nowość. Ja osobiście chce telefonu bez dziury w ekranie i czytnik biometryczny w wygodnym miejscu czyli z przodu (ewentualnie z tyłu). A tego wszystkie nowe iphony nie miały.

 • monarchista

  nie ma czegoś takiego jak przestarzały smartfon. Kto wam daje prawo do decydowania jaki design jest jedyny i odpowiedni?? xD ludzie przez całe lata mieli i dalej mają taki telefony i są z nich zadowoleni. Nie ma potrzeby posiadania ekranu na calej powierzchni, to nawet czasami jest niewygodne. Przestarzałym smartfonem może być taki, ktory dostanie podzespoly sprzed 2/3 lat. A nie ma mowy o tym. Telefon dostanie najnowszą kamere, procesor, jeden z najlepszych technologicznie ekranów LCD na rynku i do tego usprawnione touch ID. ten telefon będzie po prostu w klasycznej bryle. To tak jakbyście narzekali na samochody nawiązujące do klasycznych brył, że są przestarzałe albo np. na telewizory, ze od lat wygladają tak samo.

 • Andrzej Kosiński

  Czy czekamy? Nie. Jak można czekać na przestarzały smartfon. Zrobiliby bezramkowego iphona mającego z 5,4 cala t byłoby na co czekać. Na tak brzydki i przestarzały smartfon który będzie miał mały ekran, duże ramki? Tylko fani iphonów mogą czekać. Niestety na pewno sukcesem bedzie. Choć ja na miejscu apple dowaliłbym wyższą cenę – i tak owieczki kupią.

  • kuballa070

   Ja właśnie tęsknie za wyglądem iphona, sam nie wiem czy bym kupił.. ale naprawdę to było fenomenalne ze te telefony nie zmieniały sie prawie przez tyle lat każdy je kojarzył, a teraz wszystko praktycznie takie same..

   • Andrzej Kosiński

    Bo wygląd wyglądem, ale praktyczność, użyteczność itd są jak dla mnie ważniejsze. Mały wygodny smartfon, z małymi ramkami i dobrą optymalizacją iOS i dobrą baterią? Idealna sprawa!

    Stary smartfon z nowymi bebechami kiedy iphone 8 ze swoimi przecież ma działać idealnie płynnie nadal? Nic się nie zyskuje tak naprawdę… Chyba że nowy proc w wersji energooszczędnej żeby wydajnością był jak ten w Iphonie 8 ale mniej pobierał energii. I to co wyżej i naprawdę to byłby hit nad hitami. Oczywiście dobry podwjny aparat z iphona 11. Bez faceID nawet żeby nie przesadzać w tak małym telefonie.

  • Sylwester g

   W połowie się z Tobą zgadzam, bo coś wielkości SE z mniejszymi ramkami, (nie musiałby być bezramkowy) kupił bym bez namysłu. Pomimo że jestem z obozu androida aktualnie. A sprawa wygląda tak że zostały im obudowy i inne części z niesprzedanych 8, i ogrzeją kotleta

  • monarchista

   no dokładnie taki ma być jeden z iphonów 12. 5,4 cala OLED i wielkość całej bryły pomiędzy SE a 8.

   • Andrzej Kosiński

    Ma BYĆ bryłą 8 i mieć ekran jak 8. Czyli całkowicie nie to o czym mówię.
    Nie będzie żadnego bezramkowca. NAwet aktualne iphony to beznadziejnie słabe bezramkowce tak naprawdę, beznadziejne pokrycie ekranem, gorsze niż sporo telefonów sprzed 2 lat.

    • monarchista

     czytaj co napisalem – iphone 12. Czyli ten wrzesniowy. A ten marcowy to bedzie SE2/9


reklama