, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy M21 dostrzeżony w Geekbench. To dobrze poprawiony Galaxy M20

Galaxy M / fot. Samsung

Galaxy M / fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Preza

  Mógłbyś nauczyć się czytać ze zrozumieniem to wtedy będziesz wiedzieć, że w „odsłonie dziesiątej” to jest to samo co z numerem 10. A tak to wychodzisz na ofiarę mumii ojropejskiej co chce tylko głupich, niedouczonych ludzio, bo takimi łatwiej sterować.

 • Oswald

  Jaki jest wydawania kilku bardzo podobnych modeli. A51 jak i dwa poziomy niższy model A21 mają ten sam procesor 9611. Paranoja. A71 z snapem 730 wyceniony na 1999zł. Poraz kolejny: paranoja

  • Preza

   Seria A juz utraciła swój status „premium średniaki”. Miały być porządne telefony z premium materiałów ale samsung wraca do swoich plastikowych korzeni. Musieli gdzieś po taniości dostać całe góry zakrętek od butelek. Albo fabryka guzików ma nadprodukcję.

   • 0w

    Ale właśnie plastik jest tu niepodważalnym atutem Przynajmniej się nie zbije , A jakość jego jest bardzo dobra na wysokim poziomie i nieporównywalna do tych co były kiedyś.

    • Oswald

     Taaa…ten plastik nazywa się teraz glastic 🙂

    • antykat

     Też nie jestem fanem szkła z tyłu telefonu. Poza wizualnym efektem do chwili pomacania telefonu nie widzę w nim żadnych zalet.

    • Preza

     Ja rozumiem plastik i tez dla mnie jest ok, ale seria A miała być tym średniakiem premium. Teraz sie to rozmyło wszystko. Znów Samsung zrobił burdel w portfolio jak ładne kilka lat temu. Widzisz ja miałem taki telefon Galaxy Alpha co był pierwowzorem serii A i był świetny w tym czasie. Do plastiku mają serie M czy niedawno J. Mówisz, że jakość plastiku jest w tej chwili „bardzo dobra na wysokim poziomie i nieporównywalna do tych co były kiedyś”. Jakoś nie słyszałem o przełomie w produkcji plastiku na przestrzeni ostatnich 5 lat, a wtedy był ostatni plastikowy tyelefon z serii S czyli S5. A może masz jakies konkretne dane na potwierdzenie swojej tezy? Chetnie przeczytam.
     Sorry, ale 2 tysiace za plastikową serię A to chyba tylko wyznawca Samsunga da.


reklama