, Newsy Oppo Telefony

Miłośnicy selfie, zbierzcie się. Nadciąga smartfon z kamerką 44 MP!

Fot. Oppo

Fot. Oppo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xAnubiSx

  wow–> już mam mokro, je/bne sobie selfi i wyśle na jakiś patologiczny serwis społecznościowy żeby reszta… podniecała się i klikała „lubie to”-żenada!

 • Andrzej Kosiński

  Pomysł jest zacny. Tylko elementy mechaniczne nie są idealne. Do tego odporność na wodę, pył itd. Czekam przynamniej na kamerki pod ekranem nawet jak będąmiały gorszą jakość to mi to wisi, a wystarczy do rozmów wideo i jednocześnie nie będą szpecić przodu.

 • Andrzej Kosiński

  Jejku, dajcie mi telefn bez tego bezsensownego aparatu selfie. Użyłem raz w życiu, a robię w cholerę zdjęc. Są bezsensowne, za mało na nich widać, zwykle same osoby co dla mnie mija się z celem i sensem zdjęć, do tego są gorsze niż robione głównym. Dajcie mini ekran z tyłu zamian za to jak któraś Nubia, albo lusterko jak nokia 😀 i będę mógł robić nomalnie zdjęcia głównym. telefon też powinien być tańszy i bez notcha, oczka i innego gówna! A videokonferencje? Przeżyje bez nich, jak pewnie 99% ludzi. A jak będę potrzebował to kupie teleofn z kamerką selfie. Tylko wtedy. Albo firma mi kupi…

  • Calvex

   Tylko ze większość ludzi z przedniego aparatu korzysta właśnie do rozmów wideo, a nie by robić pseudo selfie

   • Andrzej Kosiński

    Spoko. Ile takich jest? Ja nigdy, jakieś 90% moich znajomych – nigdy. Wiem że nie jest to żadna grupa statystyczna, ale dam głowę że jest takich ludzi jak ja jednak w cholerę, pewnei z 20% albo i więcej. I aż dziw że wszystkie telefony mają przednie kamerki mimo tak wielkiego ich wyboru.
    Sam korzystam z mi mix 2s z kamerką w super beznadziejnym miejscu bo mi to nie przeszkadza a nadal wyglądem bije 99% telefonów i wygodą użytkowania ze względu na ładny cały ekran.

  • Adam Nowak

   Przeszkadza Ci jakaś kilkumilimetrowa dziurka/wcięcie w ekranie, a nie przeszkadzałby dodatkowy ekran z tyłu?

   • Andrzej Kosiński

    Jakim cudem miałby mi przeszkadzać DODATKOWY ekran na przestrzeni totalnie niewykorzystywanej do niczego? Tyś normalny? Zepsucie symetrii, albo pełnego ekranu porównujesz z czymś dodatkowym, czego w teorii można by nigdy nie włączyć i nie zauważać? Nie da się za to nie zauważyć dziury w ekranie.


reklama