, Honor Newsy Telefony

Honor V30 Pro ma lepszy aparat od Mate 30 Pro w DxOMark! Konkurencja na łopatkach

Honor V30 Pro

Honor V30 Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mkk

  Ostatni Mirek Mazanec zrobił ciekawy test – mianowicie porównał Samsunga Fold, p30 pro i mi note 10
  Zdjęcia robił bez ręcznej zmiany ekspozycji ( chodziło o to, żeby sprawdzić jak ww. urządzenia robią zdjęcia w automacie)
  Efekt: Samsung najlepsze zdjęcia, note 10 też spoko, natomiast p30pro ma problemy z prawidłowym ustawieniem ekspozycji, doświetleniem cieni

  Ranking DXOMARK to raczej dobry sposób na biznes -kazdy producent bedzie chciał zapłacić jak najwiecej tylko aby jego produkt miał lepszą punktację, a rzeczywista jakość zdjęć jest dyskusyjna

 • steve-o

  Pytanie za 100pkt: ma to to usługi google?

  • Oswald

   Oczywiście że nie ma i nie zanosi się żeby w najbliższym czasie dostał

 • xAnubiSx

  „Konkurencja na łopatkach”–wystarczyło tyle i wiadomo kto to pisał-żenada!

 • adriann7

  Tak, wierzyć Huawei w opłacone testy… Na pewno to prawda 😀

  • antykat

   Rozumiem, że nie zgadzasz się z tą oceną, bo miałeś ten telefon, robiłeś nim zdjęcia i subiektywnie stwierdziłeś, że są kiepskie, tak? Czy ci się to podoba czy nie, Huawei ma topowe aparaty w swoich telefonach i potwierdzają to różni recenzenci oraz użytkownicy tych telefonów. Tak więc pies szczeka a karawana idzie dalej.

  • Droidman

   Te komentarze o opłacanych testach są na prawdę żenujące.

   • Oswald

    Nie wiem czy opłacane czy nie, ale wiem jedno. Huawei to prawdopodobnie mistrz fotografii nocniej. Jeśli chodzi o dzień to zdjęcia które wypluwa ….nie urywają. Swoją opinię opieram na tygodniowym romansie z p30 pro. Daleko mu do topowych Samsungów. A że zdjęcia robię za dnia, bo w nocy oddaje się zupełnie innym przyjemnościom to poniekąd zgadzam się z autorem komentarza.

    • Droidman

     Nie interesują mnie za bardzo twoje przyjemności nocą, natomiast główna różnica między zdjęciami Samsunga a Huawei jest taka, że Samsung stosuje wykręcony kontrast i nasycenie więc dlatego zapewne zdjęcia ci się bardziej podobają i nie twierdzę że to zła rzecz. Każdy z tych aparatów ma swoje mocniejsze i słabsze punkty i wykłócanie się który kiedy jest lepszy i że testy są opłacane jest bezsensu i śmieszne. Są to 2 topowe aparaty co jasno potwierdzają testy dxo jak i inne.

    • antykat

     Ale artykuł jak i wspomniany komentarz dotyczy Honora V30 Pro, którego raczej nie miałeś w ręku, a nie P30 Pro.

     • Oswald

      Analogiczna sytuacja. Pianie jaki p30 pro ma aparat akurat do mnie nie trafia. Xiaomi swego czasu w benchmarkach było najlepsze, a później wyszło na jaw że kantuje. Nie zdziwię się że ten cały ranking dxao czy jak mu tam nie jest w 100% prawdziwy. Chyba nawet na gsmmaniaku kiedyś był artykuł na ten temat. Albo i u konkurencji.
      Polecam zapoznanie się z testami użytkowników. Tutaj jest fajne porównanie youtu.be/Y7dwBw09MLQ raz huawei raz samsung a raz iphine wypada lepiej.

      Poza tym nie twierdzę że Huawei nie ma dobrego aparatu. Opisuje tylko sytuację z własnego doświadczenia. Przez tydzień miałem 3 modele Huaweiów. Mate 20 pro, p30 i p30 pro. Najlepsze nasycenie barw miał Mate. Przy czym te zdjęcia były najbliższe realiom. Zdjęcia z P30stek były stanowczo za bardzo wyostrzone. Ponadto zdjęcia nocne w pomieszczeniu miały nienaturalny żółtawy odcień. Gdyby nie słaby czytnik w ekranie zostałbym Mate 20 pro, a tak mam przejściowo zwykłą P30tkę.


reklama