, Apple Newsy Smartfony

iPhone 2020 dostanie znacznie więcej pamięci RAM, ale tańsze wersje nadal będą jej pozbawione

iPhone 11 Pro Max/fot. gsmManiaK.pl

iPhone 11 Pro Max/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotr Kozimor

  Kiedyś dawali najlepsze co mogli teraz „najlepszą” to mają cenę . Niestety to nie pierwsza rzecz której nie ulepszają bo po co ? Klienci i tak kupią. Mała bateria ? Ok może niektórym wystarczą ale skoro inni tworzą duzo większe ogniwa to jaki problem takie dać i zdeklasować rywali? Do d… Takie podejście i ceny .

 • JohnyB

  „tańsze wersje nadal będą jej pozbawione” – no to lipa jak tańsze modele nie będą miały pamięci RAM

  Czy Wy się w ogóle czytacie?

  iPhone 2020 dostanie znacznie więcej pamięci RAM…
  Jeśli liczyłeś na dużą ilość pamięci operacyjnej w nowym iPhone’ie 2020, to niestety zapowiada się, że po raz kolejny spotka Cię rozczarowanie

 • TheDon Kichot

  Już obecne modele Pro powinny były dostać po 6GB RAM. Jeśli ktoś korzysta z lekkich, lecz ograniczonych apek Apple to problemu nie ma, ale w przypadku softu 3rd party częste wyrzucanie apek z RAM-u jest irytujące.

  Nie wspominając już o tym, że nie ma czegoś takiego jak cudowna optymalizacja iOS-a, dzięki czemu 4GB RAM to jak 6/8GB na Androidzie. Są większe ograniczenia i tyle

  • Prokafinator😎

   Jakby nie patrzec to androidy z 8GB ramu działają gorzej i wolniej i 11 pro. Zwal to na co chcesz, ale tak zwyczajnie jest.

   • TheDon Kichot

    Większa ilość RAM-u nie jest równoznaczna z płynnością działania urządzenia. Równie dobrze można powiedzieć, że ciężarówka z większą paką pojedzie szybciej niż samochód z mniejszą.

    • jkl123

     ale durne porównanie, większa paka oznacz większą masę czyli na odwrót powinno być i ten samochód szybciej pojedzie, oczywiści przy założeniu że oba pojazdy dysponują tą samą mocą napędową

     • Rafał Zapotoczny

      Ciiii! Niech żyją w swoich ideałach i płacą 200% marży

     • TheDon Kichot

      W tym porównaniu chodzi o to, że większa paka pozwoli zmieścić więcej rzeczy niż mniejsza, ale nie przekłada się to na większą szybkość pojazdu.

      Takie aspekty jak waga rzeczy na pace i to, jaki ma to wpływ na prędkość samochodu są tu całkowicie zbędne.

      Trudne zagadnienia najłatwiej wyjaśnić prostymi i łatwymi do wyobrażenia analogiami, więc nie sądzę by było to durne porównanie. Podobnymi porównaniami można wyjaśnić wiele trudnych zagadnień związanych z IT i choć będzie to nieco ogólne wyjaśnienie to pozwoli zrozumieć koncept oraz podstawy.

    • Prokafinator😎

     Nie mówię, ze z automatu tak jest, po prostu w przypadku tych urządzeń jest taka sytuacja:)

 • Komtur Piastowski

  To będą prawdziwe rakiety wtedy


reklama