, Newsy Samsung

Tak naprawdę wygląda Samsung Galaxy S20+. Wyspa na aparat jest paskudna…

Galaxy S11+/S20 / fot. OnLeaks & CashKaro

Galaxy S11+/S20 / fot. OnLeaks & CashKaro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • maxprzemo

  Dla mnie ocenianie wyglądu plecków telefonu jest tyle warte co ocenianie pudełka wiertarki udarowej. To nie ma wyglądać, to ma działać! I ważne co się kryje w środku a nie na zewnątrz.
  I tak każdy rozsądnie myślący człowiek wpakuje te szklane plecki w etui ochronne.

 • ego iszt

  Autorze tekstu uciekł z jakiegoś zakładu 🙉

  Kogo obchodzi wygląd . Liczy się wnętrze i to co będzie ten kombajn potrafił . Publikacja tekstu masakra . Podejście autora niczym jaranie się pierwsza masturbacja , „o coś mnie opryskalo” 🙉🙊🙈‼️😂

 • Alex

  Lubię Samsungi ale przynajmniej jak dla mnie note wygląda lepiej. Mówię o froncie. Może bardziej kanciasty ale lepiej to wygląda niż eska. Bardziej elegancko. Jeśli chodzi o wyspę to mi ona w ogóle nie przeszkadza. Może tam sobie być. Jeśli foty będzie cykal świetne a na to się zapowiada to niech sobie będzie. Na tył urządzenia praktycznie w ogóle nie patrzę bo niby po co? Nie ma tam co oglądać. Co najwyżej przetrzeć obiektywy by na zdjęciach smug nie było i tyle. Najważniejszy to front urządzenia a nie jego tył. Kiedy wy to w końcu zrozumiecie? Pisanie o wyspie oraz, że niby jest „paskudna” to jakieś nieporozumienie. Co wam ta wyspa przeszkadza?

 • sadzik

  Wygląda tragicznie. To jest po prostu jeden z najbrzydszych telefonów w historii, a przynajmniej jeśli chodzi o plecki i tą wyspę…

 • Adam Nowy

  Smartfon jak smartfon. Za dużo tu rozważań estetyczno-egzystencjalnych a za mało fachowego podejścia do tematu. Tutaj pracują sami humaniści…?

 • 2115

  Ooooee żebyś się nie pożygał… Mi wyspa wcale nie przeszkadza. Zapewne telefon bedzie robił lepsze zdejęcia od mate 30 pro więc wygląd nie ma znaczenia. Na iPhony 11 też ludzie narzekali a okazały się bestsellerami. Także tego co raz mniej ludzi patrzy na wygląd a patrzy na specyfikę.

  • bogymen

   Piszesz bzdury. Iphone okazał się sukcesem z wielu powodów, dlatego jego wygląd mimo, że w tej chwili przestarzały nie przeszkadza konsumentom, ponieważ jeśli chodzi o ekosystem nie ma on żadnej alternatywy + dochodzi „prestiż” przez wysokie ceny i to są główne powody wybierania Apple. Ludzie kupowaliby ten sprzęt nawet gdyby miał notche z każdej strony wyświetlacza i byłby ewidentnie najbrzydszym telefonem świata. Przykład? Zobacz ile ludzi ustawia się w kolejkach po sprzęt od tego producenta nawet nie znając jeszcze jego wyglądu. Takie podejście dotyczy większości liczących się producentów. Wygląd pomimo, że ważny nie jest kluczowy, ale nie zmienia to faktu, że co jest paskudne to jest paskudne (kwestia gustu), ale łatwo daje się to zweryfikować, że większości ludziom się takie rozwiązanie nie podoba a już ewidentnie nie jest to praktyczne.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Dla mnie ważniejsze jest wnętrze tej wyspy. W jaki inny sposób dałoby się wcisnąć aparat 108 MPix z matrycą 1/1.33 wraz z teleobiektywem 48 MPix i 3 pozostałe aparaty? Ta wyspa jest duża bo ma duże aparaty i fizyki się nie oszuka.

  • sadzik

   Ale ten model nie ma matrycy 108 mpix. Ta matryca będzie tylko w wersji S20 Ultra.

  • bogymen

   Tu już nie chodzi o sam jej wymiar tylko o fatalne ułożenie przez co bez etui telefon będzie się chybotał leżąc pleckami do dołu. Większe jest wtedy prawdopodobieństwo narażenia szkła na rysy i inne uszkodzenia oraz sam kształt tego wybrzuszenia, które jest równie fatalne jak jego położenie. Jak widać to będzie nowa moda wśród telefonów w 2020 roku, gorszego rozwiązania chyba nie można było wymyślić.

 • knx90

  Taka troche multipla wśród telefonów xD

 • Jarosław Pierzecki

  Taki troche mega kotlet się zapowiada 🙂

 • Krzysztof St

  „Paskuctwem”? Serio Panie redaktorze?

 • Colt1255

  A śmiali się z Iphona… Sam używam Samsunga, ale tej poczwary bym nie kupił. Dobrze, że S10 potanieje.


reklama