, Android Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy S III to najlepiej sprzedający się smartfon

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kamil

  Jestem w szoku, jeśli chodzi o te ceny. Według mnie to trochę nieracjonalne, bo te urządzenia w ciągu miesiąca zrzucają w takim razie około 50% balastu. Mój brat w miesiąc po premierze zakupił nowiutkiego SGS II za 1600 zł. Hmm..

 • Tycjan

  KAMIL, zgadzam się ze wszystkim, co piszesz, jednaj jeśli chodzi o cenę, to nie masz racji. Oczywiście, że znam smartfon SAMSUNGA, kosztujący ponad 650 euro. To Samsung Galaxy NOTE, wyceniony na 800 euro. Tu info o tym – tablety.komorkomania.pl/2011/…znamy-ceny
  W niektórych krajach kosztował nawet 900 euro. Mówię oczywiście o okresie premierowym. Polska skorzystała z bonifikaty. (Ostatnio, widziałem, go w Auchan za 2.800 zł ale w innych sklepach jest tańszy).
  Samsung, ceni się teraz bardzo. Owszem, jak zdobywał rynek europejski, to można było liczyć na niższe ceny, ale to już przeszłość. Zatem powątpiewam, aby najnowszy flagowy model, kosztował 599 euro, to wręcz nie możliwe. Chciałbym się oczywiście mylić. Nadzieja, również w SAMSUNGU, który w przypadku NOTE, zastosował polaryzację cen, tzn, na „rynkach mniej zasobnych” telefon był nieco tańszy.

 • SlaV

  Ale już błędy ortograficzne to wypada jednak sprawdzić i poprawić….
  DRUGIEJ, a nie DROGIEJ 🙂

  Pzdr

 • Kamil

  PS. Czy aby ludzie którzy wyceniają SGS3 na 700 EUR są normalni psychicznie? Ja nie wiem czemu ale na tej stronie z reguły roi się od jakichś chorych, wyssanych nie z tej galaktyki stwierdzeń. Czy widzieliście kiedykolwiek nowe urządzenie Samsunga za cenę powyżej 2500 zł? Bo 700 EUR to cena 3000 zł – cena nowego PC-ta. Chyba musiałbym być głupi, żeby wybrać telefon zamiast komputera. Proszę was – cena 500 EUR to optymalna wycena, a nawet rzekłbym że to całkiem atrakcyjna oferta, która zapewne przysporzy Samsungowi kolejnych rekordów.

 • Kamil

  Panie Pawle, jeśli dla pana 12 MP to „niezbyt bogata specyfikacja” to nie wiem skąd się pan urwał. Może pan przybył z 2014 roku? Hm?

  Co do napisu SUPER Amoled-Touchscreen to podejrzewam że w sklepie po prostu zaszła jakaś pomyłka, zjedzono „+” lub co najwyżej określono klasę wyświetlacza – jako jego kategorię, bez sprecyzowania jaka technologia została dokłądnie użyta.

 • roxs6

  Nikt go nie dostanie jeszcze . To jest przedsprzedarZ 😉

 • Stig777

  wegług mnie takie kupowanie to idiotyzm, a pozatym jak juz ktoś go kupi i dostanei to teraz, to może napisać całą ” prawdziwą” specyfikację S III, i nici z 3 maja…

 • Swistak4991

  Chyba „Google”.. „dla koncernu Gogle – Galaxy Nexus. „

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   No cóż czasem aby przekazać Wam szybko ważną informację zjadam literki 🙂 Ale to wszystko dla Was


reklama