, Newsy Samsung Telefony

Teleobiektyw w Galaxy S11 to spełnienie marzeń każdego podglądacza. Nie było jeszcze zoomu w takiej rozdzielczości

Galaxy S11+ / fot. OnLeaks & CashKaro

Galaxy S11+ / fot. OnLeaks & CashKaro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • andrzej hładusz

  …specyfikacja mnie nie dokońca przekonuje…ale taka pewnie moda na te fotografomanię…kiedyś uważano,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego a dzìś uważamy żeby nadmiernie nie obciążać kieszeni,torebek i innych schowków – wystarczy pojedyńczy gadżet (w postaci tele (smartphona) i masz wszystko ze sobą.Trzeba tylko pamiętać i mieć drugi taki sprzęt aby w porę zgłosić zniszenie/kradzież ;-).Technicznie tak wyposażony sprzęt ulżyć może też ;-( uczniom:po co tornister/plecak z książkami,zeszytami i przyborami pisarskimi…

 • andrzej hładusz

  …póki co to marka i jeśli nie wyskoczy chochlik bateryjny (lub inny)…to pierwsze tysiące pójdą jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”…

 • Tomasz Woźniak

  Jeśli Samsung będzie chciał gonić Apple cenowo, bardzo szybko odczuje brak zainteresowania swoimi smartphonami. Już dzisiaj dużo się mówi o smartphonach OPPO, Huawej, Xiaomi. To ci producenci zyskają jeśli Samsung zdecyduje się na tak drastyczne podwyżki cen. Obecnie dawni miłośnicy Apple rezygnują z ich produktów na rzecz równie dobrych i o wiele tańszych propozycji konkurencji. Pogoń za wyższą ceną zaszkodzi samym producentom. Pytanie tylko kiedy i jeśli ci dostrzegą czy nie będzie za późno. Prawo rynku jest proste. Masz produkt, zdobywasz uznanie, podnosisz ceny. Niestety gdy przesadzisz, przychodzi moment gdy twoi klienci zaczynają szukać alternatywy i dostrzegają, że są inni którzy mają równie dobre produkty lecz o wiele taniej. Zaczynają kupować u konkurencji, a ty zaczynasz tracić, ponieważ spada zainteresowanie twoimi produktami.
  Dlaczego???
  Ponieważ przegiąłeś z cenami, przez co twoi klienci zaczęli szukać alternatywy i znaleźli ją u konkurencji, która w tym czasie cię dogoniła.

 • Marcin Pawlak

  A od kiedy to dxomark jest coś wart ?

 • nindustrialny

  Marzenie podgladacza?
  A po co podgladac?
  Na internecie jest wszystko!!!!!!!!

  • andrzej hładusz

   …oprócz języka polskiego (przepraszam – gęsiego)…

   • nindustrialny

    Gę gę gę gę

 • Joanna

  Fajny telefon tylko, że strasznie niepeaktyczny i całkowicie bezmyślnie zaprojektowany. Już proporcje 19:9 w s10 są dla mnie nie wygodne, a teraz niestety będzie 20:9. Wolę większe telefony ze względu na duży obszar roboczy ekranu ale przy takich proporcjach ekranu telefon robi się absurdalnie długi, a sam ekran mniej wygodny ponieważ za wąski.

  • Pisul Maximus

   Samsung idzie dą samą drogą co poszło Sony z proporcjami ekranu. Sonego nikt nie kupuje. Wąskie kiszki są niepraktyczne do przeglądania internetu w telefonie. To się samsungowi nie ma prawa udać. Oby nie skończył jak Sony który w 2020 pewnie zamknie dział smartfonów?

  • andrzej hładusz

   …bo teraz to są urządzenia wielofunkcyjne – kiedyś zwane komputerami.Cały internet pełen jest wpisów do czego dziś można używać urządzenia zwanego kiedyś telefonem…a zwoleników „dzwonienia” odsyła się do klonów nokii 3310 np.

 • Robert Zet

  To juz jest cos jak na telefon. Mnie cały czas ciekawi cena. Widze ze jaka by nie ustalono to ludzie płacą. Np za Folda. Przedział 5-7K?

  • Alien

   Pewnie 4999zł to minimum. Ale najprawdopodobniej jedynie Samsung Galaxy S11 Plus będzie wyposażony w sensor ISOCELL Bright HM1 z technologią Nanocell. W pozostałych wersjach będzie to sensor Bright HMX w który jest wyposażony np. Xiaomi Mi Note 10.

  • andrzej hładusz

   …trzeba się będzie liczyć z ceną 4000 tysiące w abonamencie…oby nie.

   • Robert Zabiegała

    wydaje mi sie ze 4000 w abonamencie zaplacilem za Note 10


reklama