, Testy Wearables

Test Huawei Band 4. Alternatywa dla znudzonych Mi Bandem?

Huawei Band 4 / fot. techManiaK

Huawei Band 4 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Danuta

  Mam te opaske od 3 dni. Najpierw nie chciala sie wlaczyc po naladowaniu, wpielam do innego USB i wlaczyla sie sama. Czytalam na innym forum wielu zrozpaczonych, ktorym tez nowa sie nie chiala wlaczyc. Ja mam inny problem: nie wiem, dlaczego nie potrafie wyzerowac danych… Ani w opasce ani z poziomu aplikacji. Ekran wyswietla kroki, wyswietla tez %. Te kroki to z jakiego okresu? Bo naprawde nie wiem. Czytalam na innym forum, ze nie ma opcji zerowania! Czyli: kroki sumuja sie w nieskonczonosc? Po roku to chyba jakies miliony beda? Czy to prawda?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   To dobowe osiągnięcia ilości kroków, naliczają się na nowo z rozpoczęciem każdej doby.
   Jeśli chcesz zresetować opaskę usuń ją z aplikacji Zdrowie po czym w opcji Banda wybierz w Więcej opcję resetu.
   Pozdrawiam!

   • Danuta

    Moje watpliwosci wynikaly z faktu, ze o 10 rano, nie wyszedlszy nawet z domu, mialam ok. 1700 krokow naliczone… Powzielam pewna watpliwosc i przeprowadzilam test. Okazalo sie, ze krecac hulahop przez 15 minut „nabilam” ok. 900 krokow. Teraz juz wiem. Do hulahop zdejme opaske. Dziekuje za pomoc 🙂

 • Michał Kucharski

  Niektórzy piszą, że nie można w nim pływać i w menu ćwiczenia nie ma pływania, czy to prawda?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   W menu nie było pływania, poszczególne jego elementy wypunktowałem w teście.Wodoszczelność na poziomie 5 atm nie pozwala na pływanie w basenie.

 • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

  Nie jest to wyznacznik użyteczności taniego smartbanda – to nie jest sprzęt dedykowany dla sportowców, którzy zwykle i tak wybierają lepsze i odpowiednio droższe urządzenia. Zresztą Strava i Endo to też narzędzia dla dwóch grup sportowców, a poza rowerem i biegami istnieje całkiem sporo innych aktywności 😉 W teście droższego sprzętu Huawei zaznaczyłem, ze brak jest opcji o których mówisz, w opasce za niego ponad 100 zł użytkownicy zwracają uwagę na bardziej podstawowe cechy: jakość pomiarów podstawowej aktywności, wygoda użytkowania, jakość powiadomień.
  Pozdrawiam!

  • Cramer

   kupil bym ta opaske gdyby tylko można było ja połączyć z Endomondo

 • Piotr Anuszczyk

  Z tego co wiem to nie ma zamiennych pasków do Band 4. Jeśli są to bardzo proszę o link. Huawei poinformowało mnie też, że opaski od Honor 4 nie są kompatybilne z Band 4, a w ofertach polskich i zagranicznych są właśnie zamienniki do Honor.

 • Grzegorz B

  Przecież ta opaska jest gorsza od honor band i to 4 a nie 5.

 • Ron Mc Non

  Brakuje mi porównania wskazań tętna przez obydwie opaski na rolce papieru toaletowego. Wiadomo, że mi band znajduje tętno na srajtaśmie. Czy Huawei jest tu tak samo kiepski?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Badania ezoteryczne zostawiam dla specjalistów 😉


reklama