, Newsy Samsung Telefony

Porozmawiajmy o aparacie w Galaxy S11+. Dlaczego Samsung tak bardzo nas nienawidzi?

Fot. Ben Geskin

Fot. Ben Geskin

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • GK

  Telefony się zmieniają, a producenci robią to celowo aby klienci widzieli że są to produkty świeże. Apple rozgryzł to jako pierwszy, a wiele firm mu wtóruje, ponownie kopiując średnie rozwiązanie. Nie oszukujmy się, pierwszy notch w iPhone X był po prostu straszny, a jedyne osiąbnięcie to możliwośc wrzucenia kilku dodatkowych ikonek w narożniki. Teraz pojawiłą się wyspa, aby zerwać z już nidnym układem kamer w rzędzie, bo ludzie muszą widzieć nowe rozwiązania, design nawet najlepszy potrafi się opatrzyć. Liderzy kopiują innych liderów, aby pokazać że są markami lepszymi dlatego cenyt są wyższy dlatego wyspy ma Apple, Google i Samsung, a reszta jest wolniejsza, dlatego będzie miała to później.
  Wymyślenie wyspy ma na celu przełamanie schematu i pokazanie że da się inaczej.
  Co do samego Samsunga – robi on bardzo ładne telefony, ale niejako zaszli do końca możliwości tego designu, musza coś zmienić (nawet jeśli na gorsze), aby było widać te zmiany. W następnej odsłonie wrócą do ładniejszego, sprawdzonego designu, np kamer w rzędzie i znów wszyscy odetchną z ulgą.
  Podobnie było z marką BMW – design był bardzo udany, ale kolejne odsłony podobne do siebie. Zatrudniono nowego designera, który stworzył wątpliwej urody linie która spotkała się z mieszanym odbiorem, ale sprzedaż się utrzymała ze względu na siłe marki. Potem powrócono do kontynuowania udanej linii i finalnie marka dużo zyskała na tym epizodzie.

 • Johny B.

  Ja myślałem, że ktoś w artykule się wysili chociaż wyjaśnić czym ta asymetria jest spowodowana. Różnymi ogniskowymi, rozdzielczościami, peryskopowym zoomem albo coś, a tu artykuł o czerwonym krzyżyku

 • mattt_89

  Ice Universe przecież już powiedział(a), że te rendery są złe… https://twit…76096?s=20

 • Marduk

  Przecież ten render to ściema. Pisali na innym portalu.

 • Twój Stary Pijany

  Ludzie się nigdy nie nauczą… Rendery do ukończonego produktu mają bardzo mało, możliwe że telefon będzie wyglądał totalnie inaczej podczas premiery

 • DKK

  Może pora iść do psychologa jak Twoje jedyne problemy w życiu to brak symetrii w układzie aparatów u Samsunga ;]

 • Alex

  Haha. Za każdym razem to samo 😁 na prawdę? Przecież tak samo żeście płakali kiedy note 10 pokazano. Że aparaty wyglądają źle, że po co na co i dlaczego. Teraz znów to samo. Wam to chyba nigdy nic nie pasuje. Mam wrażenie, że Samsung powinien udostępnić jakieś oprogramowanie tak żeby każdy mógł sobie sam zaprojektować smartfona według swoich upodobań ale nawet gdyby takie narzędzie udostępniono to i tak byście się czego przyczepili. Osobiście uważam, że wcale źle nie jest. Myślę, że to nie jest źle rozwiązanie bo kurde gdzie wepchać te 5 obiektywów? Dla mnie ważniejsze jest żeby te aparaty robiły ładne zdjęcia a nie jak wyglądają. Zresztą na prawdę będziecie się czepiać tyłu urządzenia? Przecież każdy normalny użytkownik w 99% używania smartfona będzie patrzeć na przód urządzenia a nie na jego tył. Jak niby inaczej mieli ułożyć te 5 obiektywów. Może zaprojektujecie sami tego S11 i wyślecie Samsungowi swój pomysł co? Takie czepianie się byle by się czegoś czepiać. Nie podoba się to nie kupuj. Nikt nie zmusza. Macie swoje Huawei, które tak zachwalacie i już. Wolny rynek.

 • Johnny Bravo

  A ja bym chciał by pismaki używali słowa ostateczna, a nie finalna, tak na start. Po drugie szczerze współczuję poziomowi pustki mózgowej, skoro ich problemem jest wygląd jakiejś tam wyspy w aparacie. Ja mam jej wygląd w głębokim poważaniu, bo telefon oglądam od drugiej strony.

 • ble

  o jesuuuuu jak mnie boli ze to nie bedzie w równej linii aaaa spac nie moge 🙁 Konradku a jak tam u ciebie? otrzasnałes sie juz po tym ,,kontrowersyjnym” aparacie?

 • WujekYahoo

  Tyle płaczu o render 🤦‍♂️🤦‍♂️🤷‍♂️

  • Andrzej

   Człowieku, to ważne problemy młodzieży obecnego świata w Polsce. Szkoda strzępić ryja.

  • Klaudiusz Gaming Pl

   Zwykle rednery kończą się prawdziwym designem. Popatrz np na mate 30 pro albo s10

   • WujekYahoo

    Wróć tu za kilka miesięcy 🖐


reklama