, Newsy Telefony Xiaomi

Nowy smartfon Xiaomi może wyglądać jak iPhone 11 Pro i mieć dodatkowy ekran

fot. ithome

fot. ithome

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tom

  Mnie się ten pomysł bardo podoba, zależy jak to zrealizują, Dodatkowy wyświetlacz miał chyba nawet HTC, ale to było co innego. Zależy jak to zrealizują. A gusta sie zmieniają.

 • Jakub Mielczarek

  Hmm problemu odblokowywania twarzą nie rozwiązuje bo jak na razie zintegrowane z ekranem czytniki linii papilarnych są mocno średnie i face id jest przydatne więc wciąż to nie jest jakiś przełom

  • tom

   W sumie to da radę odblokować twarzą tylnią kamerką, kwestia przyzwyczajenia.

 • tom

  No pomysł z tym dodatkowym ekranem wydaje mi sie genialny. Zniknęłaby jedna droga kamerka. Do selfi jakości obrazu raczej nie potrzeba czyli taka miniaturka ekranu bedzie ok. A przy okazji można na nim pokazać czas i jakies powiadomienia. No że nikt na to wcześniej nie wpadł …

  • Rafał S.

   Tylko po co pokazywać cokolwiek na tak malutkim i niewygodnym ekraniku skoro wszystko to można zobaczyć wygodnie na głównym ekranie i w doskonałej rozdzielczości.

   • tom

    tyle że jak nie masz przedniej kamerki to tylnia kamerką dość trudno jest zrobić selfi bez podgladu kadru;) Musisz mieć jakiś podgląd, choćby na małym ekranie. I po to jest ten ekran z tyłu, a przy okazji może on pełnic wiele dodatkiwych funkcji. W tym rozwiązaniu pozbywasz sie wszelkich wysuwanych kamer, notchy, dziurek łezek itp. A przy okazji zaoszczędza się na jednej kamerce do selfi. Wszystko jest proste i logiczne.

    • cyc997

     Ale za to tracisz możliwość wideorozmow, dla mnie odpada.

     • tom

      No jest to argument, dla wielu bardzo istotny, nawet istotniejszy od selfi. Ale od tego jest wybór telefonów aby każdy znalazł sobie coś dla siebie. Jest jeszcze problem etui, bedzie musiało mieć dwie dziury na pleckach. A przy tych szklanych obudowach bez etui ani rusz.

     • cyc997

      No to prawda niestety. Nie lubię etui, dlatego mam takie ręcznie szyte, z prawdziwej skóry, wszystko „własnej roboty”, od garbowania skóry, po szycie. Zamówione kilka lat temu za ok 40 zł z jakiejś ekologicznej farmy pod Grudziądzem, polecam. Przetrwało już nie jeden telefon i bardzo dobrze chroni.


reklama