Z okazji zbliżającego się Black Friday operator sieci Plus i Plush przygotował promocyjną specjalną ofertę Black Weeks w sklepach internetowych.
Black Weeks to akcja promocyjna przygotowana przez sieć Plus, która potrwa do 1 grudnia w sklepie internetowym i jest dostępna pod specjalnym adresem. Warto zatem zerknąć, co przygotował operator.
Plus postawił przede wszystkim nacisk na promowanie smartfonów marki Huawei. To bez dwóch zdań dobry ruch, gdyż ten chiński producent borykający się nadal z problemami, ma w swojej ofercie sporo ciekawych urządzeń. Jeśli jednak jesteście miłośnikami marki Motorola lub LG, to również coś znajdziecie. Pełna oferta przedstawia się następująco:
Ponadto promocje z okazji Black Weeks dotarły również do sieci Plush, choć w przypadku operatora z misiem i podtekstami w tle jest nieco mniej atrakcyjnie. To znaczy, promocyjne smartfony są w zmniejszonej ilości.
źródło | źródło
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Xiaomi 16 zapowiada się na ideał kompaktowego flagowca. Z przecieków wynika, że nowy smartfon otrzyma…
Wygląda na to, że coraz pewniejszym jest premiera tego ciekawego urządzenia. Składany Apple iPhone Fold…
Do premiery "nowej generacji" flagowców, które będą wyposażone w nowego Snapdragona, pozostało jeszcze trochę czasu.…
Xiaomi jest nowym liderem chińskiego rynku smartfonów. Udało im się wyprzedzić Huawei i dzięki potężnemu…
OnePlus 11 dostał nową aktualizację. Ten podwójny ex-flagowiec będzie wspierany przez kolejne 3 lata, a…
iQOO Z10x debiutuje w cenie, która kpi sobie z całej konkurencji. Przy nim nawet CMF…