, Motorola Newsy Telefony

Składana Motorola Razr oficjalnie. Niesamowity smartfon z kilkoma słabościami

Motorola Razr

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ZLR

  Telefon miał nawiązywać do klasyka ktory był bardzo cienki a więc nie mogli dać baterii 4 czy 5 tysięcy bo juz by nie wyglądał jak klasyk.
  Bateria tez jest powodem, dla czego dali Snapdragona 710 a nie 855 bo w tedy telefon trzeba byłoby ładować 2 razy w ciągu dnia.
  Ale sadzę że jakby telefon kosztował 600-700$ to nawet z tą specyfikacją ludzie by kupowali.
  Jeszcze klika lat trzeba poczekać na takie telefony dla mas

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Smartfon absolutnie pozbawiony sensu. Snap 710 w telefonie za 1700 euro to gruba przesada, tak samo kiepski pojedynczy aparat i ta bateria. Ekran HD jest wadą, ale przy takiej baterii umożliwi jakiekolwiek odpalenie telefonu.

 • Rafał S.

  Za tę cenę to już raczej lepiej dołożyć i kupić Folda. Poza tym jest tu ekran 21:9, za który Sony było hejtowane tak samo, jak hejtowane było za rzekomo małą pojemność baterii. A tu ekran o takich samych proporcjach, a bateria żałośnie mała, ale są ochy i achy.

 • bogymen

  Motorola aż tak bardzo chciała zamontować w tym telefonie notcha, że nie mogła po prostu rozciągnąć ramki po obu stronach do końca skoro i tak ramka po środku jest wyższa i grubsza od boków i w tym przypadku notch kompletnie nic nie daje bo przestrzeń po bokach jest za mała na wyświetlenie czegokolwiek? To jest jakaś totalna masakra projektowa. Przyczepiłbym się również do ohydnie, moim zdaniem, wyglądającego wybrzuszenia na samym dole, które z całą pewnością będzie przeszkadzało/irytowało w obsłudze DOTYKOWEGO wyświetlacza. Pomysł niezły, coś w stylu folda, ale niestety z zaczerpniętym od niego największym moim zdaniem rozwiązaniem w postaci zbyt małej przestrzeni roboczej po zamknięciu składanej konstrukcji. Baterii nawet nie komentuje.

 • Rene

  Motorola wypuszczając ten telefon nie nastawia się, raczej, na wysoką sprzedaż, bądź wysokie przychody z tytułu sprzedaży (nie mówiąc o jakimkolwiek dochodzie w krótkoterminowej perspektywie). Rozpatrywalbym ten model jako manifest powrotu do technologicznej pierwszej klasy. Przynajmniej chęć osiągnięcia takiego statutu. Zwyczajne narzędzie marketingu, dzięki któremu znów o Motoroli może być głośno (i jest). Na niemalże wszystkich serwisach pojawiają się wzmianki o tym produkcie. To może tłumaczyć słabsze podzespoły – zaimplementowanie elastycznego ekranu podniosło koszt wytwarzania tego sredniaka do abstrakcyjnego pułapu, lecz korzyści płynące z poprawy wizerunku i obecności w mediach, plus słabe podzespoły- powinny zrekompensować poniesiony wydatek. Oczywiście jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić.

 • Verrm

  Ej to jest mega ciekawy telefon, jak będzie działać chociaż w pół sensownie to nie mogę się doczekać przyszłych podobnych konstrukcji. Kiedyś i aparaty i bateria będą lepsze a ekrany wytrzymalsze – wtedy to będzie zarąbiście dobry produkt. Aktualnie jest to dla mnie świetna zapowiedź przyszłości, jak samochód konceptowy który można kupić do własnych testów.

  • Qba

   Nie wiem co jest zarąbistego w telefonie który zajmuje pół kieszeni, ale ją wypycha bo jest bardzo gruby.

   • https://forum.xda-developers.com/member.php?u=3416490 anfield9

    Gruby i z baterią 2510mAh xD

 • mirek2799

  To już lepiej folda kupić. Motorola z tą ceną nie ma szans.

 • vonski

  Pierwszy smartfon od lat, który mnie naprawdę zaciekawił. Wszystko bym ścierpiał, nawet tą chora cenę, ale nie baterię.

  • http://klawiaturnik.pl klawiaturnik

   Bateria jest największą wadą, a telefon wizualnie robi świetne wrażenie.

   • Qba

    Największa wadą to jest grubość dwa razy większa od innych telefonów.

 • Franek Skośnookij

  Nie pobiegnę.


reklama