, Newsy Samsung Smartfony

Oto procesor, który napędzi najnowsze flagowce Samsunga. Obsłuży też ekrany 120 Hz

fot. Samsung

fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darek Mazur

  Realme X2 pro , też jest lepszy smartfon od obecnego pod względem technicznym od tego co Xiaomi Mi 9 T pro to Średnia pułka cenowa produktu Realne przebija oferty Samsung Galaxy A71 , A80 .)
  Oppo Realme i OnePlus ta sama firma w Chinach odział na Europę w Niderlandi ( od 2012 r) i też Anglia sprzedaż Oppo Realme . )
  Polska dystrybucja Oppo jest za droga cena .

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Wiadomo, co będzie miał S11 pod maską. 20% wydajniejsze GPU, to będzie za mało żeby dogonić Snapa 855, o 865 nawet nie wspominam i to wszystko przy większej energożerności.

  • Darek Mazur

   Przeczytałam też ten twój wpisy komentarza o Samsung s11 tym Exynos 990 w artykule , powiem że Jak by nie te embargo Trapa na Chiny to Huawei Mate 40 pro był by najmocniejszym smartfonem z flagowca na rynku Europejskim , żaden Samsung nie ma dobrego zarządzania energią w smartfonie , pod względem energo oszczędności Huawei Mate 30 pro bije Samsungi Galaxy s10+ nawet najnowszy procesor od Huawei Kirin 1020 przewyższa technologię Samsunga Exynosa 990 przegonił obecnie Sandragona 865 .
   Puki co nie zamierzam kupić nigdy Samsunga . Obecnie to ( Apple iPhone , Huawei Mate 30 pro ) , Oppo Reno Ace , Realne X2 pro to killer w dobrej cenie do Samsunga s10+ i Xiaomi Mi smartfon tandeta .

 • sudione

  To nie będzie przełom. Wszyscy czekają na to co wypuszczą w połączeniu z AMD.

  • regoat

   To będzie coś interesującego

 • beaviss

  Ciekawa nowość to obsługa nowych dużo szybszych pamięci ram lpddr5, dla mnie najwazniejsze by poprawili zarządzanie energią i będzie git, gpu mnie nie interesuje bo i tak nie gram na telefonie


reklama