, Akcesoria Promocje Xiaomi

Słuchawki TWS Xiaomi Redmi AirDots za 18$ (promocja) – w końcu optymalna oferta?

Xiaomi Redmi Airdots / fot. Xiaomi

Xiaomi Redmi Airdots / fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adam

  Też mam te słuchawki ale zamówiłem z polskiej strony geekbuying. Cena przystępna no i szybka dostawa 🙂

 • może i tak

  Napiszcie coś o słuchawkach firmy KZ. Jest już tego od groma, a zakresy obsługiwanych częstotliwości spore. Do tego jeśli ktoś chce, może dokupić do nich moduł Bluetooth z kodekiem AptX HD.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Masz rację, sam dotąd używam ZST, ES4 i ATE – nie mogę się nadziwić, jak solidnie mogą grać te modele, zwłaszcza po podmiance silikonu na pianki z Aliexpress. Za ES4 zapłaciłem kiedyś nieco ponad 70 zł i były to najlepiej wydane pieniądze na słuchawki ever. Grają bez żenady tak, jak 3x droższa konkurencja.
   Choć naciąłem się też na słabsze modele od KZ, choćby EDR1 za zawrotne 4$, które grały dokładnie tak, jak spodziewamy się, że zagrają słuchawki w takiej kwocie.
   Na pewno KZ zasłużą na spory wpis, dzięki za uwagę!

 • Alex Kor
 • http://rafnowakowski.com RAF.N

  Zaczynacie mnie zwyczajnie drażnić, żeby nie użyć mocniejszego słowa… O jakich słuchawkach wy tu pierdzicie?
  Są Xiaomi AirDots (z panelem dotykowym) i Redmi AirDots (z fizycznym przyciskiem, który po chwili korzystania się uszkadza). Te nazywane Xiaomi są droższe, Redmi tańsze. Z opisu tej sponsorowanej oferty wynika, że nie chodzi wcale o droższy model z panelem, tylko zwykle Redmi AirDots, które można znaleźć w podobnej cenie i to co tu wciskacie to ściema jakich mało (żadna okazja tak naprawdę). Próbujecie tu kogoś oszukać czy to tylko głupota autora tych wypocin?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Serio? Gdybyś zobaczył, czego dotyczy ta informacja, widziałbyś że taka dokładnie nazwa została użyta w ofercie Gearbest, nie jest to moja inwencja. Do tego napisano tam wyraźnie, że „Available in both upgraded and non-upgraded versions, shipped randomly. Upgraded version with „mi” logo, non-upgrade version with „redmi” logo”.
   Takie info jest zawarte w linkowanej ofercie i mam to to taki sam wpływ, jak Ty.
   Podobnie pudło w sprawie ceny, proszę link z gearbest, sortowane po cenie:
   www.gearbest.com/Redmi…r=low2high
   No chyba, że za tańsze uważasz cuda o nazwie VDEO A6S Bluetooth 5.0, to owszem.

  • Andrzej Kosiński

   Przyciski można łatwo naprawić – wystarcyz wsadzić coś małego w otworek od mikrofonu i podwayżyć, to się otwierają. Płytka a przyciskiem wypada z zatrzasków po prostu. U mnie dostałem słuchawki z jednym porzyciskiem który nie działał, to sobie sam naprawiłem i działa ok. Choć nadal słuchawki w tej cenie są MARNE i nie warte 50 zł nawet. Są inne lepsze, do tego jakość dźwięku jest niska i nikt normalny kto używał innych w tym przedziale cenowym tych nie poleci.


reklama