, Newsy Telefony ZTE

ZTE Blade 20 pokazuje, że Xiaomi wcale nie jest królem budżetowców. To fantastyczny smartfon za śmieszne pieniądze

ZTE Blade 20/fot. ZTE

ZTE Blade 20/fot. ZTE

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam Wierak

  Ten mediatek to nie procesor tylko grzejnik, który rozładuje baterię 5000 błyskawicznie. Nie ma co porównywać go do snapa 660, któremu wystarczy sensowne 3000 mah. ZTE to żaden król budżetowców, tylko kolejny bubel, który kupują janusze z zerowym pojęciem o technologii. Ten artykuł to kolejny rozdział wstydu i nie powinien być publikowany w takiej formie nawet jeżeli jest sponsorowany…

 • Mistrzu

  No i sie zaczelo. Palniki w narożniku tylnej obudowy a’la iphone 11, zaladować, cel, pal! W klienta!

  • Smalec

   Pamiętam jak nie tak dawno temu, pewien model telefonu był całkiem mocno krytykowany za wystający obiektyw telefonu.Bo to nieładnie leży, bo to nie wygodne, bo nie za taką cene…teraz jak Apple wypuściło swoje gnioty, wystający kawałek obudowy nie jest żadnym problemem.

 • https://bit.ly/1IJsoP9 ShadowDX

  1. Jakość software/oprogramowania
  2. Aktualizacje
  3. Oryginalne części do Xiaomi są ogólnodostępne i bardzo tanie w stosunku do tych od ZTE, głównie zamienników.
  4. Gwarancja w Polsce to akurat temat dość kontrowersyjny i dość subiektywny aczkolwiek z trzech serwisowanych telefonów Xiaomi problemów nie było żadnych a z dwóch ZTE (Blade V6 czy V7 oraz jakiś A484 czy coś w tym rodzaju – już nie pamiętam) jeden trwał wieczność a drugi był odsyłany drugi ponieważ „telefon działał prawidłowo” … Wi-Fi nie działało w ogóle. Zapewne doświadczenia z serwisowaniem urządzeń różnią się dla innych ale osobiście uważam, że ZTE jest tam gdzie Xiaomi było 3-4 lata temu na rynku Globalnym. Sprawdzą się jako „tanie chińczyki” ale jako tanie OK smartfony już mniej i za to bym odrobinę dopłacił, no chyba, że olewamy gwarancje na rzecz naprawy własnej i wgrywamy własny soft.

 • jaco

  Z tego co tu jest w opisie to prócz baterii może on konkurować ledwie z redmi note 7. do mi 9 to zbyt wiele my brakuje.szcze mówiąc wybrałbym jednak note 7 zamiast ZTE.

 • Mirek

  Do chińskiej ceny tego telefonu,należy dodać podatek 23% i marżę.
  W najtańszej wersji może to być 799 zł,w mniej optymistycznej 899 zł.
  Czy to jest okazja dla polskiego konsumenta ? Wątpię,tym bardziej ,że w przeszłości ZTE nie aktualizował swoich telefonów.
  Slot micro Usb nie jest nowoczesnym złączem.

 • Kakao Narożna

  Większej kpiny nie widziałem od dawna

 • keiran

  W xiaomi mamy długie wsparcie. Jak jest z ZTE to nie wiadomo. Mediatek praktycznie gwarantuje za to brak nieoficjalnych romów, gdzie do większości popularnych telefonów xiaomi są wszystkie sensowne custom romy przez wiele lat.

  • Rafał

   W chwili obecnej jest coś takiego jak Treble I romy GSI. Działa to nawet na mediatekach, więc nie obawiałbym się aż tak. Natomiast nie wiem jak wygląda sytuacja z odblokowaniem bootloadera

 • Komtur Piastowski

  5000 mAh przy 6,5 cala to nie jest coś nadzwyczajnego


reklama