, Honor Newsy Wearables

Honor Band 5 to opaska, której musi się bać Mi Band 4. Gadżet pojawi się w Polsce!

Fot. Honor

Fot. Honor

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotrek

  Nie znam się, a wypowiem się? Honor nie sugeruje, że opaska zastąpi pulsometr, wręcz przeciwnie. W aplikacji w zakładce pulsometry jest możliwość dodania pasa Polar/Suunto (te są sugerowane, ale łączy się też z innymi) uploads.disquscdn.com/image…e29da0.jpg

 • Paweł

  Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, bo mówię to przez pryzmat MiBanda, którego kiedyś miałem. Zastosowanie dla „sportowców” żadne, jak dla mnie. Nie ma tu GPSu, więc podstawa, czyli pomiar dystansu odbywa się bazując na liczbie kroków. I tutaj dochodzimy do sedna. Jak przebiegłem 15km w MiBandzie to wskazania opaski to 10-11km, bo liczyła po liczbie kroków, a długość kroku podczas biegu, a chodu różni się drastycznie. Abstrahując już od użyteczności pomiarów tętna czy saturacji.
  Zabawka fajna, wygląda ładnie, powiadomienia będą się pokazywać, a co jakiś czas będzie przypominała osobom chcącym schudnąć żeby ruszyć zadek, owszem. Stricte pod kątem uprawiania sportu jednak, w zasadzie nie daje żadnej wartości dodanej.

  • Piotrek

   Jeśli ktoś chce mieć dokładny pomiar to nie kupuje opaski za 100 zł. Podczas biegania na bieżni dystans był identyczny jak sprawdzałem, a w terenie włączam trening na aplikacji w telefonie (muzyki też z niego słucham) i wtedy mam pomiar GPS + licznik kroków oraz komunikaty haptyczne na opasce np. z informacją o zmianie tempa podczas interwałów.

 • Michald

  Nikt niczego nie sugeruje, jeśli myślisz że za 100zl będziesz mieć super dokładny sprzęt no to…

 • Kamil Kolontaj

  Honor stanie się rywalem Xiaomi bo będzie droższy


reklama