, Newsy OnePlus Telefony

Idę o zakład, że w czwartek zobaczymy OnePlusa 7T Pro. Oto dowody i wszystkie informacje na jego temat

Fot. OnePlus

Fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • viteq

  Tu się nie ma co zakładać. Ten telefon będzie miał premierę jutro. Dwie główne niewiadome to czy dostępny do sprzedaży będzie 18go jak 7T na rynek amerykański, czy 15go jak było wcześniej spekulowane. Czy może od ręki, żeby przechwycić klientów nadciagajacego pixela 4, bo i takie głosy się pojawiły. Druga kwestia to czym jest to ustrojstwo obok tylnego aparatu, widoczne na renderach. Zdania są podzielone pomiędzy laserowym autofocusem i kamerą ToF.

  Wszystko będzie jasne za trochę ponad dobę.

 • jotek44

  Podzielenie terminów premier serii 7T było chytrym zabiegiem marketingowym. OnePlus uniknął rywalizacji rynkowej między obydwoma modelami. Przy premierze podstawowego wariantu zasugerowano, że modelu 7T Pro nie będzie, więc „bierzcie to, co jest”. Prawdopodobnie model podstawowy nie wywołał jednak oczekiwanego zainteresowania, dlatego postanowiono przyspieszyć premierę ulepszonej wersji. Ta zapewne odnotuje większą sprzedaż. Sam jestem zainteresowany zakupem 7T Pro.

  • Tomek

   Nie za duży on? Obecnie myślę o 7T, wcześniej miałem 6T. Boję się, że Pro będzie bardzo niewygodny w codziennym użytkowaniu kiedy używam jednej ręki.

 • Piotr I

  Jak nie będzie miał ładowania indukcyjnego to szmelc.

  • viteq

   Nie będzie miał.


reklama