, Akcesoria Newsy Promocje Xiaomi

Elektryczna szczoteczka Xiaomi i tanie słuchawki bezprzewodowe w świetnej promocji!

s-l1600

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krystian Stempniak

  Dokładnie – mnie wystarcza zegarek xiaomi bo dzięki niemu mniej więcej, gdzie jestem w lesie podczas biegania i mogę łatwo wrócić do punktu startowego, do tego podaje przebyty dystans, a jak chcę posłuchać muzyki to nie muszę taszczyć telefonu. Jak ktoś potrzebuje dokładniejszych parametrów to wydaje 1000 a nie 300 i kupuje garmin/polar bo to sprzęt wyższej jakości za wyższą cenę. Mnie wystarczy sprzęt za 300 bo takie mam potrzeby, ale różnica w jakości jest dostrzegalna.

 • Dariusz Sterczewski

  Coś w tym jest, jak kupować to tylko firmowy sprzęt, może być nawet drogi, ale wystarczy na lata.
  Moje Airpodsy działają od jakichś 3 lat,. Ciekaw jestem ile by działały te od Xiaomi.

  • Krystian Stempniak

   Co racja to racja – jak coś jest 4-5x droższe to jest szansa że będzie lepsze. Wybacz ale z mojego doświadczenia nie widzę różnicy jakościowej między sprzętem samsunga a np xiaomi z tej samej półki. A za tę samą cenę można mieć +1 do segmentu kupując coś od xiaomi. Na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć że serwis samsunga jest fatalny, każdy sprzęt który od nich miałem lądował w serwisie w okresie gwarancji przynajmniej 2x:
   -Nie działający ekran dotykowy – dopiero po 3 naprawie dostałem działający telefon
   -Szklane plecki które pękły bez żadnego powodu – naprawa oczywiście płatna
   -Problemy z czytaniem karty sim – wymiana płyty głównej – naprawa płatna bo rzekomo uszkodzenie mechaniczne
   -bateria która w 1,5 rocznym telefonie trzyma maksymalnie 2,5 h SOT, wymieniona ale jakoś po wymianie wiele lepsza nie jest.

   Porównanie które zrobił kolega powyżej – opaska polar za jakieś 700 do sprzętu za 100. To chyba nie jest uczciwe porównanie. Rzeczoną syrenką też się dało dojechać do punktu docelowego (niekiedy), ale kosztowała znacznie mniej niż jakiekolwiek BMW


reklama