, Android Gry i aplikacje iOS Newsy

Obawiam się, że wywołam klątwę, ale Call of Duty: Mobile zapowiada się świetnie

fot. Activision

fot. Activision

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Pinio

  Dla starszych graczy to dno z przepaścią, wszystkie CoDy od MW3. Teraz gimbaza i pryszczate 14+ jest targetem dla Activision. Wszystkie te Battle Crapy to parchy. Rak i gengrena gamingu. Zad3m moj sprzęt pc, xbox, ps4 telefon, nigdy nie został skarzony tym dziadostwem i nigdy tego qrestwa nie zainstaluję. Skazili całą branżę tymi odpadami. Gram od 1983 roku, non stop, i wolałbym zmienić hobby na zbieranie grzybów, niż brać udział, w tych sqrwiałych grach Fortnite, PUBG, i inne wynalazki.

  • Krzysztof Jankowiak

   Jeszcze nie zmieniłeś na zbieractwo grzybów, już od jakiegoś czasu strzalanki są ukierunkowane właśnie tak

  • nindustrialny

   Z ciekawości zapytam. Bo jestes graczem wyjadaczem z tego co czytam. Jakie sa wg ciebie przelomowe gry na przestrzeni tych lat 80/90. 2000 zostawmy

 • Bartek M

  Ja gram w betę od kilku miesięcy więc nic mnie nie zaskoczy negatywnie.Mickotransakcje nie psują zabawy,jak i reszta rozrywki .Gra jest świetna.

 • Strus93

  Witam, gram na VPN od 2 miesięcy, gierka miodzio, przestraszonych w temacie mikroplatnosci uspokoje, bowiem wszystkie bronie otrzymujemy za levele i z skrzynek, które dostajemy za dzienne logwanie sie i wypełnianie misji 😉

 • Rafał W

  Pograłem na VPN Australijskim i lepszej gry na telefony nie było i chyba długo nie będzie.Czekam na premierę z niecierpliwością!


reklama