, Promocje Xiaomi Akcja partnerska

Promocja: hulajnoga Xiaomi z szybką wysyłką w dobrej cenie i fajna kamera Huawei 2K za bezcen

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Łukasz Głogowski

  Słaba ta promocja na hulajke. Za 100 zł więcej jest z gwarancją i faktura z Polski.

 • Standing my ground

  Dramat z tymi hulajnogami… jeżdżą na nich sami idioci, banda zaćpanych bezmozgowcow, którzy tylko stwarzają zagrożenie życia (niestety nie tylko dla siebie). Im szybciej się polamia tym lepiej dla społeczeństwa..

  • Alex

   Weź idź się skocz z mostu. Świat będzie szczęśliwszy. Od ponad roku jeżdżę na xiaomi mijia m365 i wcale nie uważam siebie za idiotę czy zacpanego bezmozgowca. To piesi są bezmozgowymi idiotami którzy zamiast patrzęc co się wokół dzieje lampka się w swoje smartfony jak zombie i nic nie widzą. Dodatkowo ślepi są. Nie widzą, że idą ścieżką rowerową kiedy dosłownie dwa kroki od ścieżki jest chodnik. I jak to wytłumaczysz geniuszu? Przykład z piątku. Jadę sobie kontrapasem rowerowym. Jest jednokierunkowa droga a w przeciwnym kierunku do jazdy pojazdów ciągnie się kontrapas rowerowy. Po jednej i po drugiej stronie jezdni są dwa chodniki. Jezdnie od chodników oddziela pas zieleni oraz zaparkowane samochody. Droga prawie pusta jazdę sobie spokojnie i co? I wlatuje jakaś durna baba kompletnie nie patrząc gdzie idzie i czy coś jedzie. Dosłownie 20 metrów od miejsca gdzie wtargnęła na kontrapas rowerowy oraz jezdnie znajduje się przejście dla pieszych. Ja po hamulcach oczywiście nie napisałem najmniejszych szans na wyhamowanie zeskoczyłem z niej i się odbiłem od durnego babsztyla. I ty mi będziesz mówić że to ci co na hulajnogach jeżdżą są głupi? Nie geniuszu. To piesi są bezmozgowi. Idzie to jak zombie i nie wie co się dzieje. Przechodzi byle gdzie a dosłownie kilka kroków dalej jest przejście dla pieszych. Idą ścieżką rowerową pomimo, że krok obok jest chodnik. Dzień w dzień jeżdżę. Zrobiłem po Krakowie już 1200 km hulajnoga elektryczna xioaomi i nie ma dnia bym nie doświadczył idiotyzmu i ignorancji ze strony pieszych. Więc weź człowieku zastanów się co mówisz.

   • Standing my ground

    Pierwsze ofiary hulajnog już są, niech się mnożę jak najszybciej, to ścieżki rowerowe znów będą dla rowerzystów, chodniki dla pieszych, rynsztok dla hołoty 🙂
    Codziennie po Warszawie robię kilkadziesiąt km rowerem. Nic tak nie ciszy jak pajac w słuchawkach pędzący po ścieżce, wyprzedzający na 3go, przejeżdżający na czerwonym (jak sam zginie to pół biedy, ale ktoś za niego nie szedł siedzieć, bo szkoda człowieka).
    Urządzenie samo w sobie nie jesy zle, ale użytkownicy nie maja wyobraźni, nie potrafią z tego korzystać, dlatego trzeba to albo uregulowac albo spacyfikować, bo w obecnej formie to zagrożenie dla innych.

    • Alex

     Ooo. Na prawdę? I to wina hulajnóg tak? Wina użytkowników. Tak jak mówiłem, debili nie brakuje. I nie ważne czy to będzie jechało hulajnoga, samochodem, rowerem czy będzie to pieszy. Niektórzy piesi nie potrafią chodzić, powinni zostać w domach. Niektórzy rowerzyści powinni chodzić bo nie potrafią jeździć rowerem. Niektórzy kierowcy nie powinni dostać prawa jazdy. Spójrz ile ludzi ginie na drogach bo jakiś frajer jedzie autem po pijaku lub myśli że jest niezniszczalny i potrafi z autem zrobić wszystko a potem wpada w poślizg uderza w przystanek i zabija niewinnych ludzi. I co? Oznacza to że auto jest złe? Nie. Ludzie są źli. My jako społeczeństwo a szczególnie w Polsce nie potrafimy się poruszać jako piesi, nie potrafimy jeździć rowerem, hulajnoga czy autem. Tak jak powiedziałeś, nie mamy wyobraźni, nie potrafimy z tego korzystać ale to też dotyczy i pieszych, i kierowców, i rowerzystów i ludzi jeżdżących hulajnogami. Ja jestem fanem hulajnóg bo to są świetne urządzenia do poruszania się po mieście. Śmiem nawet powiedzieć, że na obecną chwilę nie ma lepszego transportu ale to, że niektórzy w ogóle nie powinni wychodzić z domu to już inna bajka. A co do przepisów to pretensje miej do władz. Sam już jeżdżę ponad rok i do tej pory nasz rząd nie wprowadził przepisów. Hulajnogi i pojazdy elektryczne są z nami od dobrych kilku lat a co robią politycy w tym temacie? Nic. No to sorry. Nie jest to wina hulajnóg. Sam widzisz poraz kolejny problemem jest sam człowiek. Bo niby potrafi wymyślić nowe przełomowe technologie ale nie potrafi wprowadzić przepisow związanych z danym urządzeniem i to w tak długim odstępie czasowym.
     Ps. Sytuacja z dziś. Jadę sobie hulajnoga ścieżką rowerową. Z na naprzeciwka jadą sobie pani i pan na rowerach. Obok siebie. Zbliżamy się do siebie coraz bardziej. A oni co? Dalej jadą obok siebie. Jedziemy na czołówkę a oni co? Zamiast jechać gęsiego żeby się bezpiecznie wyminąć oni jadą w zaparte. Na czołówkę. Więc musiałem zjechać na chodnik bo państwo sobie musieli jechać obok siebie. I powiedz mi jak ma być bezpiecznie skoro ludzie nie myślą? No jak? Nie ważne czym jedziesz. Ważne byś myślał jak się czymkolwiek poruszasz w miejscach publicznych.

     • Wojtek JJ

      W obecnej sytuacji prawnej nie masz prawa na e-hulajce jechać ścieżką rowerową.

     • Alex

      Przecież wiem to. Tylko każdy zdrowo myślący człowiek wie, że miejsce ehulajnog jest na drogach rowerowych. Użytkownicy ehulajnog powinni być traktowani w ten sam sposób co rowerzyści bo ehulajnoga oraz rower mają więcej wspólnego niż by się mogło wydawać. Więc każdy kto się tym porusza po ścieżce rowerowej wie, że tam jest jego miejsce. Zresztą ani policja ani straż miejska nawet nie dają mandatów tym, ktorzy poruszają się hulajnoga elektryczna ścieżką rowerową. Zdecydowanie większe niebezpieczeństwo stwarza się gdy się jeździ chodnikiem elektryczną hulajnoga (a według prawa w tym momencie tylko właśnie chodnikiem można jeździć). I ja się pytam gdzie są ci nasi genialni politycy? Co oni robią? Półtorej roku tym jeżdżę a same hulajnogi są już od kilku lat i nadal nikt nic nie zrobił w tej kwestii. Chore to jest. Po prostu chore. I to nie sprzęt jest zły tylko my ludzie. Bo nie umiemy jeździć autem, rowerem czy ehulajnoga, nie umiem poruszać się pieszo i nie umiemy wprowadzić jednolitych przepisów na czas.


reklama