, Apple Newsy Telefony

iPhone 11 Pro jest miażdżąco wydajny, ale czy to jest wersja z…4 GB RAM?

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariusz Nowak

  To jest wersja z 3GB .

 • Neunstick PL

  Nie ma ani jednego powodu żeby kupić srajfona. Sory. Wszyscy się tak zachwycają nad wydajnością A13, ale tak jest co roku. Pojawia się topowy Snapdragon serii 800, pobija wszystko na głowę, potem się pojawia to zgniłe jabłko i nowym czipem pobija rekordy Qualcomma. I od nowa kółeczko. A prawda taka, że nikt nie zobaczy różnicy w wydajności.

 • Preza

  Ejpl ma pare telefonów i swój system to optymalizacja powinna być raczej super.

 • DoomBringer_666

  Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie face id bije wszelkie czytniki pod względem wygody. Tak samo nawigacja po systemie, ogólna wygoda korzystania z telefonu i właśnie wydajność – mało który Android jest w stanie to zapewnić (kwestia gustu oczywiście). Jakbym kupował telefon teraz to pewnie skusiłbym się na 11 albo na Pixela 4.

  • Preza

   Pomijając inne rzeczy powiedz mi jakie widzisz różnice w działaniu telefonu pomiedzy np Note 10, a ajfonem. Ja nie widzę żadnej różnicy w działaniu pomiedzy snapem 845, a 855. Oba telefony działają tak samo. To o co Tobie chodzi z tą wydajnością?

   • DoomBringer_666

    W moim przypadku to kwestia mocno subiektywna, ale w mojej głowie siedzi przede wszystkim zapas mocy na przyszłość – powiedzmy sobie na jakieś dwa trzy lata (3 lata to mało prawdopodobne 😂). Mocno mnie wpieniało jak coś tam zaczynało chrupać w telefonach po pojawieniu się nowszych generacji oprogramowania czy gier. Może to była kwestia optymalizacji sprzętu, może faktycznie tej wydajności minimalnie zaczynało brakować, albo może nawet była to kwestia mojego subiektywnego odczucia – nie wiem. Ale jak kupuję teraz telefon, to wolę aby miał absolutnie najlepsza wydajność w momencie zakupu, a jednak procki Apple w tej kwestii rozsmarowują Snapki rok w rok. 855 ledwie zbliżył się do A12, a w wydany został prawie rok później (via geekbench). Teraz A13 spokojnie pokonuje 855. Przy takiej wydajności myślę, że spokojnie doczekam A14 bez większego ciśnienia na zmianę telefonu. Ilość ram czy rozdzielczość ekranu nie mają dla mnie aż tak wielkiego znaczenia.

    • Preza

     Czyli generalnie lubisz wiedzieć, że masz większą moc pomimo, że tego nie widać. A co do ramu to możesz mieć hiper duper CPU, a ramu jak braknie to nic ci nie pomoże. Rozdzielczośc dla mnie też jest mniej istotna i full hd mi starcza, a aparat jest wogóle nieważny. Ale nie widze w tym roku sensu zmiany telefonu na nowszy,. bo nie widzą postepu. Gięte ekrany a’la Samsung S6E którego miałem przyjemność posiadać są bez sensu, no chyba, że dla serwisu, bo łatwiej je skasować.

     • DoomBringer_666

      Moc ponad wszystko 😉 a co do ramu, dopóki jest go wystarczająco na moje potrzeby to jest mi bez znaczenia czy jest go 3, 4 czy 20GB. Co do wymiany telefonu co rok, to ten sport już nie dla mnie – tak jak zauważyłeś, postęp jest minimalny na wszystkich frontach i jakoś nie widzę przełomu na horyzoncie. Składaki pojawią się i znikną tak jak kiedyś telefony modularne. Osobiście czekam na baterie z grafenu i Fuksję (i przede wszystkim czy aktualizacje będą wydawane w dniu premiery, czy będzie znowu taki syf jak jest z aktualizacjami Androida).

     • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/YXNpZADpBWEhvY2duWEV4N2xrbC16ZA180TVlBTjVFM0ZAZAVDdNTlhBMTNZAOWxlZAUdxWFl3SlAtWm8xR1YyRmJkVTRua3ZAYNVp1OWpEMDVzN0U1WlJMb0VXcU9yODdTU3dZAMWlvN1RGQ0Nq/ Dariusz Osypowicz

      Do czego większa moc ? Serio, jeden przykład, czy znacie kogoś kto na androidzie przycina filmy doda jakiś efekt i generuje film ? Ja nikogo, natomiast wiele razy widziałem ludzi korzystających z apki iMovie gdzie tam szybkość procesora jest na wagę złota. To jeden z wielu przykładów, może dlatego teraz dodali nazwę PRO.

      Ubiegam wpisy typu: W domu zrobię to 100 razy lepiej na moim Adobe Premiere itd. Pewnie tak ale na pewno nie szybciej.

 • Qba

  Przecież obsługuje ładowanie 30 W ładowarką od iPada

  • Preza

   A jak ktoś nie potrzebuje ajpada?

   • michal

    To kupuje ładowarkę innej firmy. Sam używam teraz ładowarki Anker 49,5W z iPhone XR i ładuje świetnie i szybko. Nie popadajmy w paranoję.

 • Siekierka

  Wydaje się absolutnie możliwe, by Apple zdecydowało się na taki ruch?


reklama