, Honor Newsy Telefony

Znamy pierwszy powód, dla którego warto będzie kupić flagowego Honor 30

fot. Honor

fot. Honor

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dipsik Men

  Będzie na pewno wersja lite

 • Arkadiusz Poppe

  nie ma żadnego powodu by kupować sprzęt, który podzieli zaraz los Microfost Lumii. Ot będzie ekskluzywnym, drogim przyciskiem do papieru bez aplikacji Google:)

  • Krzysztof Mazur

   Dla kogoś ograniczonego faktycznie będzie przyciskiem do papieru, ktoś kto ma przynajmniej ćwiartkę mózgu sprawną to znajdzie rozwiązanie.

   • Mortimer

    Nie uważasz, że to jednak byłby swego rodzaju masochizm?
    Smartfon jest urządzeniem, które ma dysponować określonymi funkcjonalnościami. Im sprawniej i prościej pozwala swojemu użytkownikowi na osiąganie jego celów, tym lepiej.

    Jeżeli za określone pieniądze można dostać w pełni funkcjonalne narzędzie (czytaj: androidofona z pełną licencją Google), to kupowanie za podobną kwotę „kastrata” (bez wspomnianej licencji) i szukanie jakichś obejść i nieoczywistych alternatyw dla funkcjonalności, które są fabrycznie dostępne w przypadku pierwszego urządzenia, stanowi właśnie przejaw takiego masochizmu.

    Nie żebym Ci (i Tobie podobnym) zabraniał (nawet gdybym mógł, to bym tego nie zrobił, cenię sobie wolność, nawet jeśli w wielu przypadkach oznacza robienie rzeczy, które ja osobiście uznaję za błąd). Macie swoje motywacje, z którymi ja (niestety?) się nie utożsamiam.

   • Arkadiusz Poppe

    ale ja nie chce „znajdować” rozwiązań, ja chce używać sprzętu. Mam jeszcze życie poza telefonem by nie chcieć marnować czasu śledząc fora, szkając stron gdzie można jakąś działającą apkę ściągnąć, czy jak za dawnych czasów szukać sposobów by robić root’y itp. Nie te czasy, nie ten klimat:) Jakby Hułej był jedynym producentem rozumiem, można masochizm uprawiać, a jak można kupić telefon 10 innych producentów, gdzie wszystko działa to po co huleja?

 • Pan Niczyj

  Procesor ma być powodem? Buahahaha

 • Admast

  A ja znam drugi powód: brak google po wyjęciu z pudełka.

  • beaviss

   Nie kupiłbym telefonu bez certyfikatu google, ale to ja reszta jest mi obojętna, kupią czy nie, wisi mi to

  • Klaudiusz Gaming Pl

   A co to za problem pobrać apk np YouTube z internetu?


reklama