, Android Artykuły Google Smartfony

Co trzeba wiedzieć o Androidzie 10? Oto pełna lista zmian w nowym systemie

Android 10

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Arkadiusz S.

  Witam.
  Właśnie przeskoczyłem z androida 7 na starym smartfonie do 10-ki na nowym. I ku mojemu zaskoczeniu nie widzę możliwości przesyłania obrazu. Czy ja tylko tak mam a może ta funkcja zniknęła już w poprzednich andkach??

 • Sh4Gan

  Dark theme jest to tyle śmieszne że schemat kolorów był już wykorzystywany w Android 4.4… wówczas idealnie wpasował się w powstające ekrany Amoled które znacznie wydłużały czas działania telefonu na takim systemie gdyż czarne piksele obecne na ekranie w rzeczywistości są wyłączane… Co było dalej ? Google jak i inni producenci dodający swoje własne nakładki zwyczajnie zapomnieli o tej funkcji do tej pory. Wow teraz znów wraca ciemny motyw w systemie stockowym i jeszcze w formie wyłącznego oszczędzania oczu. Dlatego znów wybrałem Oxygen OS… Nowe aplikacje od Google’a i ich ciemny motyw nie wpływa na oszczędność baterii a wyłącznie oczu i tutaj jest moje pytanie Dlaczego ?!? Tak trudno wprowadzić AMOLED Mode ? Zamiast tej szarości ? Bezsens to co teraz Google wyprawia że że swoim systemem…

 • WujekYahoo

  „W dziesiątej generacji Androida”
  „dziesiąta edycja oprogramowania”
  To już staje się nudne….
  Autorze, ty naprawdę nie wiesz ile było wersji androida?
  Jak mnie irytuje niekompetencja tych pseudo redaktorów….

 • Tadeusz Polar

  Co z trybem desktop z prawdziwego zdarzenia? Miał się pojawić w Androidzie 10.

 • Direct

  „Napisy mają być tworzone automatycznie i bez dostępu do sieci, chociaż niemal na pewno obejmą tylko nagrania w języku angielskim.”

  Bartek Kułakowski opublikował dziś film, w którym widać, że jest do wyboru j. polski.

  • Dawid Bonkowski

   Dzięki za informację 🙂 zaktualizowane.


reklama