, Newsy Smartfony Vivo

NEX 3 5G od Vivo z oszołamiającym ekranem wypełniającym niemal 100% frontu!

NEX 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  Jesteś fanem HTC 10 i/czy użytkownikiem?

 • Darek Mazur

  I co z tego jak nie dostępne w Europie środkowej VIVO Nex 3 .
  Sprzedaży smartfona VIVO na UK i w Rosji .

 • Kacper Gajewski

  Może i będzie wyglądał świetnie i genialnie będzie się z niego korzystać, ale ja osobiście wolałbym by nigdy nie upadł nawet z 20 cm, prawdopodobieństwo tego, że szkło pęknie jest praktycznie równe jego screen-to-body ratio xd

 • Mortimer

  O widzisz, nie uwzględniłem nagrzewania się.
  Dzięki za informację.

  • Darek Mazur

   Sama bateria nie jest droga tylko wymiana baterii w smartfonie , naj gorsza wymiana baterii w nowym smartfonie Samsung s10 + kupa kleju Samsung nie pożałował .
   Ciekawe co jeszcze wymyślą by utrudnić naprawę Samsunga zbitego ekranu i wymiana obudowy .
   Szybkie ładowanie baterii też skraca żywotność baterii o 30% wpływ ma na to wydzielanie się ciepła bateria za szybko się nagrzewa .

 • RobViceroy

  Ładowanie 44W …….i o tyle % skróci się żywotność baterii.😩

  • Mortimer

   Mimo wszystko to nie jest zła rzecz, to (super)szybkie ładowanie. W sytuacji awaryjnej (w stylu: mam kwadrans i muszę maksymalnie doładować baterię w telefonie, bo nie wiadomo kiedy będę mieć dostęp do gniazdka, bądź planuję intensywnie z telefonu korzystać) to użyteczna funkcja, nawet jeśli relatywnie szybko pogarsza parametry ogniwa.

   Nie trzeba przecież z tego korzystać na co dzień. Jeśli ktoś i tak ładuje telefon wieczorem w domu, to temat najlepiej załatwi jakaś ładowarka o niskim prądzie (np. 5V 1A), chyba najłagodniejsza dla baterii. Ładowane trwa wtedy oczywiście długo, ale w takich okolicznościach to przecież nie jest wada godna wspomnienia. Wiadomo, że to dodatkowy koszt (chyba że wala się jakaś po szufladach, jako pamiątka po jakimś starym telefonie), ale relatywnie niewielki (kilkadziesiąt złotych).

   BTW Czy ktoś wie, czy ładowanie indukcyjne skraca żywotność ogniwa w porównaniu do ładowania po kablu takim samym prądem? Na logikę nie powinno być żadnej różnicy, ale – jak mawiali Starożytni – różnie to w życiu bywa: pies utonął, łańcuch pływa…

   • Mistrzu

    Ładuje Note8 indukcyjnie od samego zakupu i stwierdzam uczciwie że po 2 latach trzyma na baterii tak samo żałośnie jak na początku 🙂 Na szczęście ma inne zalety niż bateria^^

  • Alik

   Korzystam codziennie z Dash Charge, o którym każdy też mówił że zniszczy baterię. Po 2 latach bateria jest w zdecydowanie lepszym stanie, niż ta w S8.
   Ale widzę, że ty z tych co „nie mam, nie wiem, ale skrytykuję na wszelki wypadek”.


reklama