, Newsy Samsung Smartfony Technologie

Czy Samsung Galaxy S III będzie miał aparat 3D?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andre

  Ale byłbym zachwycony funkcjami 3D Nota. Tak duży ekran i 3D, sam miód. Pozdro

 • Andre

  Powoli powoli, nie zapędzajcie się tak. Taki smartfon z 3D jest najtańszą kamerą lub aparatem z funkcją 3D jaką można kupić. W dodatku bardzo poręczną bo stanowiącą wyposażenie telefonu który zawsze mamy przy sobie. Naprawdę rewelacja pomimo 720p i 5MPix. Wyjscie HDMI pozwala oglądać materiał na odbiornikach 3D, mówię tu o LG3D nie wiem jak tam HTC. Szkoda że nie nawiązała się walka między większą ilością producentów. Skutkowało by to zwiekszeniem rozdzielczości rejestracji, choć problem leży raczej w mocy obliczeniowej procesorów. A tegra 3 śmiało obrobi full HD 3d. Były użytkownik LG3D.

  PS uprzedzając pytania. Szukałem czegoś z wiekszym ekranem, większą rozdzielczością i na amoledzie. Obecnie jestem zadowolonym użytkownikiem Nota.

 • 321atak

  A ja tak nie uważam. Zabrakło promowania 3d. Sam Lg p920 to za mało żeby oceniać rynek. O HTC i 3d evo nie wspominam bo był to kompletnie olany przez producenta model. Dla mnie technologia 3d to nowy wymiar fotografii.

 • Ryszard29

  Pierwszy w historii, telefon komórkowy z ekranem 3D, wyprodukował już dość dawno temu…. SAMSUNG. Był to model W960. Jednak inżynierowie tego producenta, po rzeczowej jak się okazuje analizie, stwierdzili, że „jeszcze za wcześnie”. Była to trafna ocena, bo po kilku latach HTC i LG, skopiowali pomysł Samsunga i okazało się, że technologia ta nie zainteresowała użytkowników.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Też tak uważam…
  Zapewne dlatego dwa „twory 3d”, które pojawiły się na naszym rynku przeszły bez większego echa ;]

 • 3d w komórkach lol

  i po co mi aparat 3D? przecież tego nikt nie wykorzysta! Zbędna technologia dla szpanerów.


reklama