czwartek, 8 sierpnia 2019, Konrad Bartnik

Huawei Mate 20 X 5G po kilkunastu godzinach. Ależ to jest świetny sprzęt!

IMG_20190808_152959
Huawei Mate 20 X 5G/fot. gsmManiaK.pl
 • Dante

  huawei ma fajne telefony, niestety trwałość jest taka sobie, od razu dobrze jest je zapakować w solidne etui, mam ferya na moim telefonie i spisuje się na 5, na przód też obowiązkowo folia albo szło i jakieś dodatkowe zabezpieczeni na aparat

 • Patryk Maćkowski

  A czy Sony itp. Ma moduł na 5g?

 • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

  To nie recenzja, tylko pierwsze wrażenia 🙂

 • mozilla007

  Co taki Samsung s10e oferuje? Lipska bateria, kiepski aparat i tak można wymieniać, a dopiero gonią flagowce z początku 2018 i ten aparat pamiętający S7. Sorry ale ceny się w tym roku nie zatrzymały, ale reszta już tak.

 • mozilla007

  Bo ta nakładka pozwala bez roota na kompletny backup na dysku zewnętrznym, dysku wifi, na NAS. Zwykły menadżer plików się łączy z tymi dyskami itd, więc jest bardzo rozbudowany, a w innych można tak podstawowej funkcjonalności szukać.

 • Rewolucjan Ek

  Niby wygląda na fajny sprzęt, ale ja znacznie chętniej widziałbym w Polsce zwykłą wersję Mate 20 X, aktualnie lepiej mieć te 800mah większą baterię, bo zanim 5G do nas zawita, telefon już i tak zostanie przez użytkownika wymieniony.

  • Grzegorz

   I zwykła wersja ma jacka 3.5 i dostaje szybciej aktualizacje.

 • Maciej Grygo

  To tablet, nie telefon.

 • bobok

  Czy za kilka lat będą dodawać do telefonów plecak?
  Ta chora moda na coraz większe urządzenia po prostu mnie przeraża – jakby jeszcze wypuszczali więcej „małych” flagowców to bym nie marudził, ale Samsung S10e i Pixel 4 to wyjątki od reguły i nie wiadomo czy za kilka lat podobne telefony będą w ogóle produkowane.

  • Patryk Maćkowski

   Mordeczko telefon jest z „plecakiem”
   gdyż świat nie ogarnął jak zmniejszyć komponenty do jego budowy. Zresztą jak wielkość się nie podoba zawsze możesz kupić mniejszy model p30.

  • https://blogfpv.pl Wojtek BlogFPV.pl

   Mi się duże fony podobają. Zależy jak to używa i co lubi 🙂

   • Joanna

    Też lubię duże telefony. Już w 2014 roku miałam Xperia Z ultra. 5 lat temu chcąc kupić duży telefon wybór był prawie żaden i trzeba było iść na daleko idące kompromisy kupując telefon. Dzisiaj sytuacja się odwróciła i dostępne są tylko wielkie telefony. Sytuacja jest kuriozalna i jednocześnie świetnie obrazuje rynek. Wszyscy producenci produkują mniej więcej to samo dokładnie tak jak było to kiedy pierwsze smartfony wchodziły na rynek, a my kupujemy to co nam rzucą na rynek. Trudno aż uwierzyć, że mówimy o masowym produkcie codziennego użytku, bo nawet kupując wózek inwalidzki mam znacznie większy wybór oryginalnych i różniących się od siebie produktów niż kupując telefon.

  • Grzegorz

   Ale to żadna moda, robią telefony małe i duże, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kto potrzebuje tel i tablet będzie zadowolony, że ma wszystko w jednym. Kto woli osobno, niech ma osobno, albo w ogóle.

  • Jaroszek Poncyk

   W dobie coraz większej cyfryzacji i zastępowaniu telefonem komputera/laptopa/ tv krzyczenie, że telefony są duże mija się z celem.
   Coraz więcej robimy na telefonach to i powierzchnia robocza do pochłaniania treści jest większa. Obudowy zostały rozmiarowo takie same jak w starych 5/5.5″.
   Zawsze możesz kupić coś mniejszego. Iphone 8/Xr, Mi 9SE, S10E, Pixel 3/3A/planowany pixel 4, XZ2 compact czy aktualnie planowana xperia 2 w wersji compact.

   Sam nie wyobrażam sobie telefonu mniejszego niż 6″ bo 60% czasu działam na podzielonym ekranie. U góry odtwarzacz z jakimś video/yt/ na dolnej części przeglądarka/poczta itp.
   Sporo osób marudzi, że telefony coraz większe, ale rynek zbytu na te mniejsze jest kilku procentowy, więc po co się bawić w coś co może się sprzedać u jakiegoś producenta w ilości 5-10tyś szt gdy musisz zrobić projekt, ustawić linie produkcyjne itp?


reklama