, Telefony Xiaomi Akcja partnerska

Promocja: Redmi Note 5 w niezłej cenie i najlepszy gadżet dla wyjeżdżających za granicę

Xiaomi Redmi Note 5 / fot. gsmManiaK

Xiaomi Redmi Note 5 / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wodołaz

  Ta upierdliwa reklama zagranicznych sklepów , wywołuje
  odruchy wymiotne. Ten sam telefon można kupić w Polsce w cenie niewiele wyższej (ok 40-50 zł). Tendencja przehandlowania wszystkiego co polskie za zachodnie „srebrniki” jest widoczna w wielu dziedzinach.Banki, media, zakłady a nawet huta Katowice. Aktualnie prowadzone są rozmowy o utworzeniu „aglomeracji niemiecko-polskiej” ze stolicą w Szczecinie.Juz sama nazwa intryguje.A na przystankach komunikacji miejskiej już od wielu lat pojawiły się napisy Stettin 2050.Jak Trump wymusi na Warszawie odszkodowania (447)
  a Niemcy powiększą aglomerację o następne miasta (w kolejce Wrocław, Kołobrzeg,Koszalin, Słupsk, Gdańsk i wiele innych) to powstanie mini państewko na Mazowszu i to bardzo biedne. Moze warto pomyśleć? No chyba,ze na portalu są sami Europejczycy (nie mylić z Polakami)

 • Barcikowy _

  Czy bardzo fajny? Polemizował bym. Mam od listopada i nie polecam. Gdy na łóżku leniwie przeglądasz neta wszystko działa, gorzej jest gdy chcesz na szybko wykonać jakąś akcję – wtedy mamy wielki lag. Po aktualizacji na Pie 9 zrobił się dramat. Nawet wbudowany aparat haczy. Zdarza się że nagrywanie filmu uruchamia się 10 sekund po kliknięciu nagrywaj a i sam filmik później haczy. Kasowanie kilkudziesięciu zdjęć wbudowanym file managerem zajmuje wieczność. Gdy ostatnio przez 2h jechałem autem korzystając z map Google a na postoju chciałem odpisać coś na Whatsapp to telefon tak zgłupiał że każda literę którą chciałem napisać wyświetlał mi po 8 sekundach od wciśnięcia.
  Zamykanie chroma też często odbywa się z lagiem.
  Aparat często robi zdjęcie które jest przesunięte przez środek i ma dwa różne odcienie…
  Co ciekawe żona ma Redmi Note 5A czyli dużo słabszy telefon i na nic nie narzeka. U niej śmiga, zdjęcia z takiej samej karty sd ta sama apka kasuje w ułamek sekundy…
  Porażka ten telefon.

 • Parrot Max

  Za tyle to jest redmi 7 😂

 • Piotr Chudziak

  I nagle się okazuje, że ramki są fajne

 • maderal

  Ja kupiłem mi mix 2 nówkę za 650 zł i to z polskiej dystrybucji

  • Trevor

   A potem się obudziłes… Albo wariant numer 2… Drugie tyle doplacasz za pół roku w media expert.

   • maderal

    Żartujesz

 • ems

  „Stary ale jary” jak to mówią 🙂 Bardzo fajny smartfon. Nieustępujący dzisiejszym np. motkom z serii G7, a chyba nawet lepszy od nich.

  W każdym bądź razie w tej cenie to super okazja !


reklama