, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 10+ potrafi zachwycić! Flagowiec pozuje na kolejnych grafikach

fot. Ishan Agarwal

fot. Ishan Agarwal

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Joanna

  Dobrze, że Samsung opatentował otwór w ekranach oled. Szkoda, że wcześniej nie opatentowali wypukłych ekranów oled z zakrzywieniem.

 • ddd

  Nie podobają mi się różnice wynikające z tych dwóch modeli. Nie każdy chce nosić cegłę prawie 7″ aby posiadać wszystko. W Note 10 nie ma 3D ToF, bateria też jest dużo mniejsza bo to tylko 3500 mAh, a powinni dać 4300 mAh tak samo jest z ładowanie smartfonów. Note 10 bez plusa ma dużo gorsze ładowanie przewodowe 25W i bezprzewodowym 12W… Dlaczego ten trochę większy może mieć już ładowanie przewodowe 45W i w bezprzewodowym 20W ? Mogę jeszcze zrozumieć większy note 10+ musi mieć większą baterię i szybsze ładowanie, ale dlaczego mniejszy note 10 jest pozbawiony 3D ToF ?????
  To już jest taki produkt wybrakowany

 • Jarlbjorn

  Tyle, że N9 miał nad N8 konkretną, odczuwalną dla każdego użytkownika przewagę, tj. mocniejszą baterię, nie zgubił przy tym żadnej z zalet poprzednika.

  Tu, wygląd to rzecz gustu, mi się subiektywnie N10 nie podoba, ale przechodząc na teren obiektywnych danych, mamy regres jeśli chodzi o baterię w podstawowej wersji (3500 mAh vs. 4000 w N9). Ok, dla chetnych jest N10+, ale ja np. nie potrzebuję aż tak wyśrubowanych parametrów za 5 tys. zl, potrzebny mi jest tel z pakietem biurowym i tzw. biznesowym, spokojnym designem (tego drugiego warunku już N10 nie spełnia w mojej ocenie).

  • Nowy7777

   Następcą N9 jest N10+, przecież ma Takie same wymiary

   Mniejszy Note10 to w tym roku dodatek, tak jak S10e

   Znafcy

 • Alien

  Oto pełen zestaw urządzeń, które odkupi od was Samsung, jeśli zdecydujecie się na zakup Note 10:

  Pixel 3 – 600 dolarów
  Pixel 3 XL – 600 dolarów
  Pixel 2 – 300 dolarów
  Pixel 2 XL – 300 dolarów
  Pixel – 200 dolarów
  Pixel XL – 200 dolarów
  iPhone XR – 600 dolarów
  iPhone XS – 600 dolarów
  iPhone XS Max – 600 dolarów
  iPhone X – 600 dolarów
  iPhone 8 Plus – 350 dolarów
  iPhone 8 – 350 dolarów
  iPhone 7 Plus – 350 dolarów
  iPhone 7 – 350 dolarów
  iPhone 6S Plus – 250 dolarów
  iPhone 6S – 250 dolarów
  Galaxy S10e – 600 dolarów
  Galaxy S10 – 600 dolarów
  Galaxy S10 Plus – 600 dolarów
  Galaxy Note 9 – 600 dolarów
  Galaxy S9 Plus – 300 dolarów
  Galaxy S9 – 300 dolarów
  Galaxy Note 8 – 300 dolarów
  Galaxy S8 Plus – 200 dolarów
  Galaxy S8 Active – 200 dolarów
  Galaxy S8 – 200 dolarów
  Galaxy S7 edge – 200 dolarów
  Galaxy S7 Active – 200 dolarów
  Galaxy S7 – 200 dolarów

  • krzysp

   He he 200 dolarów za s8 …Zrobiłem sobie wymiane wyświetlacza plus bateria przed końcem gwarancji i dostałem lepszą wersję wyświetlacza plus baterię trzymającą pełne dwa dni…czyli mam jak nowy …dlatego nawet za 600 dolarów to może bym się zastanowił a nie 200 …Zresztą w Polsce odkup nie prowadzi Samsung tylko partner który jedyne co umie to wciskać ciemnotę…Widzę że Samsung jest ostrożny bo ceny Note będą niższe od S10+ a seria S nie ma zbyt wielu ciekawych obniżek

 • Grzegorz

  Zajebisty, nie z wyglądu, ale z podzespołów. A wygląd w zasadzie nie różni się niczym od reszty. Ot ekran na froncie, jak u każdego lidera.

 • Anubis

  Będę hejcił, ale brakuje mu klasy tego specyficznego kanciastego, surowego wyglądu. Ułożenie aparatów w pionie jak większość. Notesiki zawsze się wyróżniały na tle innych, a teraz zginą w tłumie. Mnie nie przekonuje taka radykalna zmiana w designie, ale może rynek tego właśnie chce…

  • Jarlbjorn

   Rynek raczej jest sceptyczny, sądząc po wpisach niemałej części dotychczasowych uzytkownikow serii N.

   • Anubis

    Moje obserwacje to bardziej pół na pół. Wiadomo, że próba nie miarodajna. Dlatego jestem ciekaw szczególnie wyników sprzedaży tych co już posiadają N9, czy skuszą się na zmianę.

  • Johny B.

   Mi się front podoba, ale nie mogę ścierpieć układu aparatów. Wyciągając S10 wszyscy wiedzą co masz w dłoni, była to jakaś cecha wyróżniającą się z tłumu Chińczyków i iPhone. Teraz …

   • Jarlbjorn

    Jest jeszcze sprawa pisania na aparacie położonym na płasko, dzięki dotychczasowemu, poziomemu układowi było to wygodne, bez żadnych przechyłów.

    A przy tak asymetrycznymi położeniu jak w N10 o wygodzie i stabilnosci z N9 będzie można zapomnieć, chyba, że aparaty nawet na ułamek milimetra nie będą wystawać z płaszczyzny obudowy, w co osobiście raczej nie wierzę.

    • Johny B.

     Widzisz w ten sposób nie myślałem bo nigdy note nie miałem, ale zawsze podziwiałem. Za duży telefon dla mnie.
     Wystawać będzie bo widzę to charakterystyczne obramowanie wokół aparatów.

   • Wozik

    Wszyscy wiedzą co masz w dłoni…

    Jakie to ma znaczenie?

    • Johny B.

     Żadne ,ale interesuje się branżą mobilna i za chiny ludowe nie mogę się już połapać na pierwszy rzut oka co to za telefon🙂tylko i aż tyle, peace🙂

 • mattt_89

  Nie no, tragedia Panowie, tragedia ten dizajn…

 • Alien

  Nadchodzi „Król Smartfonów”.


reklama