Apple Card, czyli karta kredytowa Apple zadebiutuje w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Tak wynika z najnowszego doniesienia Bloomberga, który podkreśla udział Goldman Sachs w zarządzaniu całą infrastrukturą.
Na ten moment możemy traktować rynkową premierę Apple Card jako ciekawostkę. Karta kredytowa powstająca przy współpracy z Goldman Sachs początkowo będzie dostępna jedynie dla użytkowników zamieszkujących Stany Zjednoczone. Niemniej, zastrzeżenie znaku Apple Card w innych regionach oznacza, że wspomniana usługa może zawitać niebawem również do Polski.
W myśl doniesienia Bloomberga Sadownicy oraz Goldman Sachs wprowadzą na rynek nową kartę kredytową, która, czego jestem pewny, będzie obiektem pożądania wielu fanów Apple. Sam z chęcią przytuliłbym ten kawałek tworzywa sztucznego z chipem, ale na ten moment nie będę mógł sobie na to pozwolić, o czym za moment.
Użytkownicy sprzętu Apple otrzymają możliwość wyrobienia wspomnianej karty już w pierwszej połowie sierpnia. Niestety, początkowo usługa będzie realizowana jedynie w USA. Nie powiem, żeby szczególnie zaskoczyła mnie decyzja giganta z Cupertino. To dość „świeży” temat i Apple może chcieć przetestować rozwiązanie na własnym podwórku. Firma czyni podobnie z wieloma innych przedsięwzięciami.
https://www.gsmmaniak.pl/1032324/wyniki-iphone-photography-awards-2019/
Nie martwiłbym się jednak specjalnie o przyszłą dostępność w naszym kraju, która jest w zasadzie pewnikiem. Barierą pozostaje niestety czas oczekiwania na jej rynkowy debiut w Polsce. Niemniej, kiedy tylko pojawi się możliwość, z pewnością wyrobię dla siebie Apple Card,, choćby w celach testowych. Skoro jesteśmy przy „wyrabianiu”, warto zatrzymać się na chwilę przy rzeczonej czynności…
Do przejścia przez proces niezbędna będzie aplikacja Wallet i iOS w wersji 12.4 lub kolejne wersje oprogramowania. To właśnie za pośrednictwem programu będziemy bowiem zarządzać Apple Card, przez co powinniśmy rozumieć przeglądanie historii transakcji, spłatę karty czy ważne informacje dotyczące płatności. Prostota to, mówiąc kolokwialnie, fajna rzecz, ale mnie w karcie kredytowej Apple kusi dodatkowy cashback. Klienci otrzymają 1 proc. zwrotu przy standardowym użyciu karty, 2 proc. przy transakcjach za pośrednictwem Apple Card oraz 3 proc. przy zakupie usług i produktów Apple.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Rozpędzony fintech Revolut wprowadza do swojej oferty kolejne nowości. Tym razem zaoferuje własne usługi telekomunikacyjne.…
Motorola Edge 60 Fusion jest już u mnie na testach wystarczająco długo, bym mógł podzielić…
Ogromny atak hakerski przeprowadzono dzisiaj na rządową aplikację mObywatel. Polacy stracili dostęp do kluczowych e-usług.…
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…