, Promocje Wearables

Smartwatch Amazfit GTR – ledwo ruszyła sprzedaż, już mamy kolejną obniżkę ceny

AMAZFIT GTR 47mm / fot. Amazfit

AMAZFIT GTR 47mm / fot. Amazfit

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariusz Smyczek

  Martwi mnie trochę brak płatności NFC

 • Flipping Guy

  Bip wytrzymał pół roku. Nie ma szans żebym kupił cokolwiek od xiaomi bez dwuletniej gwarancji.

  • Wojtek JJ

   A niby ile jest gwarancji? Chyba że chciałeś zaoszczędzić i kupiłeś w Chinach to teraz masz. Btw mój BIP ma już 1,5 roku i ma się dobrze

   • Flipping Guy

    Kupiłem bipa w xkomie, ale ten artykuł zachęca żeby kupić na gearbeście

    • Wojtek JJ

     No ja też w xkomie 👍 a co do kupowania z chin elektroniki to też mam mieszane uczucia.

 • Teodoryk Szyszko

  Podstawową wadą tego zegarka jest brak stale wyświetlanej tarczy, ażeby zobaczyć cokolwiek należy nacisnąc przycisk, albowiem funkcja ruchu nadgarstkiem zazwyczaj w Amazfitach nie działa albo żle działa, Nie dodali też funkcji Always on Display jak w Huaweyu. szkoda.
  Natomiast pisanie że Bip ma słabej jakości podświetlany wyświetlacz? Kolego Grzegorzu, może Ty o innym Bipie piszesz, bo ten co ja mam i setki tysięcy innych zadowolonych użytkowników, ma rewelacyjny stale widoczny ekran. typu E-ink. Powtarzam stale widoczny i to w pełnym słońcu.
  GTRa nie możesz sobie postawić na biurku, bo żeby zobaczyć godzinę musisz co? no właśnie, nacisnąć ten pieprzony przycisk:) Na szczęscie chodzą plotki że któraś wersja GTR dostanie niedługo właśnie taki E-inkowy wyświetlacz.

  • Grzegorz

   Wg mnie niestety ma słabej jakości podświetlany wyświetlacz – dopóki jest niepodświetlony, wygląda w porządku i obraz jest kontrastowy, ale po włączeniu podświetlenia nawet na minimalnych ustawieniach obraz robi się zwyczajnie blady. No i moim zdaniem ekran BIPa ma tyle wspólnego z prawdziwym E-inkiem co pomiar ciśnienia krwi smartwatchem a ciśnieniomierzem.
   Nie dyskredytuję BIPa, bo to świetny smartwatch, ale ma swoje ograniczenia – w dobie amoledów (tak, wiem – zużycie energii) wygląda on nomen omen blado.

   • bobok

    Pełna zgoda. Ekran to zwykłe LCD bez podświetlenia w matrycy (mamy „lampkę” poza ekranem która go oświetla) i z e-inkiem nie ma on wiele wspólnego – bardziej jest to po prostu kolorowa wersja tego co mamy w klasycznych kalkulatorach (ze zwiększoną rozdzielczością).
    Sam ekran też szału nie robi i słabo reaguje na dotyk.
    Opasku są super i jestem zadowolony, ale jednak ekrany są tutaj słabe i jedyna ich zaleta to właśnie ta widoczność przez cały czas użytkowania.

   • Teodoryk Szyszko

    Chciałoby się takiego Amoleda że zużyciem energii ekranu transrefleksyjnego 🙂 Ja jednak raczej poświęcę trochę jakości i jasności ale w zamian wolę ekran stale dostępny. Machanie nadgarstkiem czasem parę razy żeby zobaczyć która godzina potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Wsród ludzi też wzbudza niepotrzebne spojrzenia typu „o następny picuś co to kupił sobie jakiś drogi zegarek i się chwali” 🙂

  • bobok

   Sam mam Stratosa, żona ma BIP’a i ani w jednym ani w drugim ekrany nie są dobre.
   Owszem cały czas widać co na nich widnieje i to genialna sprawa. Mimo to po pierwsze nie jest to e-ink, tylko zwykły LCD bez klasycznego podświetlenia matrycy (to ono zużywa najwięcej energii w ekranie).
   Zwykły tryb samej tarczy wyglądają słabo (jakby spadała rozdzielczość i detale), a z podświetleniem jest zwyczajnie blado i tak byle jak.
   Jeżeli chodzi o funkcje typowo sportowe to mimo wszystko są to świetne urządzenia, ale jednak nie popadałbym w zachwyt nad samym wyświetlaczem bo ten jest właśnie typowo sportowy – ma pokazywać co i jak, ale niewiele ponad to.

   • Teodoryk Szyszko

    A pamiętacie pierwsze polskie zegaki elektroniczne UNITRA WAREL? też trzeba było naciskać przycisk żeby coś zobaczyć 🙂 no i godzinę i datę tylko pokazywały. A kosztowały pare dobrych wypłat . Taka mała refleksja nad tym jak werables się rozwinęły przez ostanie lata.

    • bobok

     Poszła do przodu i to bardzo. Szkoda tylko, że póki co nie ma tego idealnego wyświetlacza i albo mamy średni, ale „świecący” cały czas wynalazek z Amazfitów, albo świetnie wyglądający, ale zużywający sporo baterii i słabo widoczny w słońcu OLED.
     Patrząc na rozwój technologii to jeszcze doczekamy się tego złotego środka – ale parę lat minie.

  • Robert Michalczyk

   Z pewnością za jakiś czas po aktualizacji będzie możliwość stałego włączenia ekranu, kosztem baterii oczywiście, tak jak to zrobili w Huawei watch gt którego ten gtr jest kopią.

 • Robertus

  Zapomnieliście o pojemności pamięci ROM tylko 64 Mb,

 • Olo

  Będzie kiedyś język polski

  • Robert Michalczyk

   Tak


reklama