, Newsy Telefony Xiaomi

Ale numer: indyjscy klienci żądają obniżenia ceny Redmi K20

fot. producenta

fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kemp

  Kilkaset osób w Indiach to najbliższa rodzina.

 • Marcin Pawlak

  „128 GB ROM”
  Pamięć wewnętrzna jest tylko do odczytu? Człowieku, idź krowy pasać…

  • MTGMaxer

   Autor bynajmniej nie popełnił tutaj błędu, pamięć w smartfonach jest nazywana pamięcią ROM – jest to uproszczenie. Pliki systemowe i inne nieprzeznaczone do modyfikacji rzeczywiście są tylko do odczytu. Użytkownik może modyfikować tylko wydzieloną przestrzeń, czyli pamięć wewnętrzną. A te 128 GB określa rozmiar całej kości pamięci, nie tylko tyle ile jest dla usera.
   Inny powód dla tej nazwy? Pamięć flash to odmiana EEPROM – pamięci tylko do odczytu, której zawartość może być kasowana. Cały czas jest tu jednak fraza ROM.

   • Marcin Pawlak

    „Pliki systemowe i inne nieprzeznaczone do modyfikacji rzeczywiście są tylko do odczytu.”
    … co wynika tylko z uprawnień systemowych, będąc rootem można je modyfikować. Trochę za dużo tych uproszczeń.
    Nie można pisać po prostu o „pamięci wewnętrznej” urządzenia ?

    • MTGMaxer

     Zgadzam się, na pewno byłoby to lepsze niż ROM. Sam uważam te „wyjaśnienia” za dość naciągane, a pojęcie „ROM” jest używane dlatego, że tak się utarło.

 • stark2991

  Hindusi to jest banda technologicznych analfabetów. Użeram się z nimi na forum OnePlusa. Tworzą najgłupsze, najbardziej kretyńskie tematy jakie człowiek może wymyślić. Pytają tysiąc razy o to samo, ignorują istniejące tematy, zadane pytania i porady. Piszą bez ładu i składu, ciężko ich zrozumieć. I mają problemy z podstawową obsługa telefonu.
  Hitem był swego czasu wielki płacz użytkowników z tego kraju, spowodowany tym, że OnePlus 7 kosztuje tam mniej niż kosztował OnePlus 6T. Nie potrafili zrozumieć jak firma mogła ich „oszukać” i domagali się zwrotu różnicy w cenie 😀

 • msg

  To jest dopiero rozszczeniowy naród. O 100 zł petycje piszą. Dla mnie ten telefon i tak jest po za zasięgiem portfela więc nie go nie kupię.

 • NMCNMM

  690 osób na półtora miliardowy kraj. To jest 0.00004 procenta.

  Nawet jeśli za objawieniem nmp coś by zdziałali, to co najwyżej będzie to obniżenie i tak mizernej jakości podzespołów w tym modelu. Xiaomi obniży cenę, ale wrzuci gorsze baterie i ekrany jak to ma w zwyczaju

  • Grzegorz

   Zdzialali tyle, że napisali o nich w Polsce artykuł.

 • Bartosz Domagała

  Niech się w łeb walną i zaczną pracować.


reklama