>
Kategorie: Honor Newsy Telefony

Honor 20 w w tej wersji wygląda zabójczo, ale w Polsce raczej go nie kupisz

Honor 20 doczekał się nowej wersji kolorystycznej, która prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. W swojej cenie to fantastyczny flagowiec, którego zdecydowanie warto kupić, ale czy nowy wariant trafi do Polski?

Honor 20 to wyjątkowo ciekawy flagowiec, w wyjątkowo nieflagowej cenie. Dzisiaj zapowiedziano nowy wariant kolorystyczny, który moim zdaniem prezentuje się świetnie. Zastanawiam się też, dlaczego producenci tak rzadko sięgają po odcienie zieleni, skoro niemal każdy smartfon wyglądałby w nich zjawiskowo.

Honor 20 w kolorze Phantom Blue

Honor 20 zadebiutował prawie miesiąc temu i już w podstawowych wariantach kolorystycznych prezentował się świetnie. Zachodzę jednak w głowę, dlaczego producent nie zdecydował się od razu na wprowadzenie wersji, która została pokazana dzisiaj. Moim zdaniem wygląda jeszcze lepiej, a butelkowa zieleń (z niewiadomych dla mnie przyczyn nazwana Phantom Blue) jest zdecydowanie za rzadko wykorzystywana w smartfonowej branży.

Honor nie próbuje robić z nowego wariantu swojego flagowca produktu ekskluzywnego, a ceny prezentują się dokładnie tak samo, jak w przypadku standardowych wersji. Mam niestety wątpliwości, czy taki model trafi do Polski, choć chciałbym się mylić. W cenie 1999 złotych to bardzo łakomy kąsek.

Co oferuje Honor 20? Warto go kupić?

Można by napisać, że Honor 20 to taki Huawei P30 w nieco okrojonej wersji. Dla przeciętnego użytkownika to jednak niemal niezauważalnego różnice, po co więc dopłacać? Dla niektórych zaletą może być dziurka w ekranie zamiast notcha, choć na pewno znajdą się też przeciwnicy takiego rozwiązania. Ze względu na technologię, w której wykonano wyświetlacz, zabrakło czytnika zintegrowanego z matrycą, ale nie dla wszystkich będzie to wada.

Pod względem specyfikacji to niemal ten sam zestaw, co w przypadku bratniego modelu od Huawei. Za wydajność odpowiada Kirin 980, a wspomagające go 6 GB RAM to również wartość wystarczająca dla w zasadzie każdego w 2019 roku. Honor 20 góruje nad P30 pojemnością baterii – 3750 mAh przy 6.26-calowym ekranie IPS to bardzo dobry wybór i mało kto będzie go w stanie rozładować w ciągu jednego dnia.

https://www.gsmmaniak.pl/1005550/honor-20-i-honor-20-pro-oficjalnie-specyfikacja-cena-w-polsce/

Źródło

Konrad Bartnik

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

Smartfony w pracy – jak Samsung Galaxy S26 wspiera produktywność?

Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…

27 maja 2026
  • iQOO
  • Newsy
  • Telefony

Aż 8500 mAh i ekran 165 Hz w tanim flagowcu? Nowy iQOO może mocno namieszać na rynku

iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…

27 maja 2026
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

To właśnie dlatego ludzie kochają Honora — producent niczym Agent 47 zabija po cichu

Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…

27 maja 2026
  • Artykuły
  • Na luzie

Gdzie się podziały tamte Motorole? Najnowsze są cholernie drogie i mało opłacalne

Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…

27 maja 2026
  • Promocje

Ex-flagowy Samsung w tak dobrej cenie?! Nie dowierzam, ale gorąco polecam ten zakup

Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…

27 maja 2026
  • Newsy
  • Telefony

Telefon Trumpa nie uczyni Ameryki wielką, a wręcz przeciwnie. Oto jego wydajność i specyfikacja

Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…

27 maja 2026